Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzák le a normális...

Miért pontozzák le a normális hangnemben írt, segítő szándékú válaszaimat?

Figyelt kérdés
És nem először. Mi ebben a buli????

2014. máj. 24. 08:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Pontozzák*
2014. máj. 24. 08:56
 2/20 anonim válasza:
80%

Írd még be a kulcsszavak közé azt is, hogy "három":D:D


De amúgy igazad van, mindent lepontoznak, mert 1. valami troll, aki random pontoz, 2. nem értenek vele egyet 3. akár véletlenül is, mert pl. az elején irónia van, de egyből pontoznak.


Egyébként főként azért, mert nem értenek vele egyet, pl. volt egy kérdés, hogy lehet-e császárt kérni, és ha igen, milyen indokokkal. Én leírtam, hogy az én dokim mennyi pénzért csinálja és milyen kamuindokok jutnak eszembe, és lepontoztak 0%-ra, pedig csak a kérdésre válaszoltam, nem támogattam h "ez az, csináld ezt!".

2014. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
39%
Lehet én nem tudok vmit, de ezeket a pontokat be lehet váltani vmire??? Vagy pénzt kapsz érte?? r meg ki a francot érdekel, hogy xy névtelenül mit gondol a válaszodról ha te amúgy jó szándékkal írtál vmit?? Sose értettem ezeket a kommentt, hogy "jaj most úgyis le leszek pontozva"..."jaj miért lettem most ezért lepontozva"...Ki nem sz@rja le???
2014. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szánalmas! Segítene az ember, de lehordják! Nem is idegesitene, ha marhaságokat írnék vagy trágárul, de ez?

Az a kategória még durvább:D

2014. máj. 24. 09:05
 5/20 anonim válasza:
91%

Itt csak két féle kommentelőnek van magas százaléka! Mindkettő véleményét messze figyelmen kívül kell hagyni.


Vannak a "szomszédasszonyok falkája", ők összeülnek laptopokkal az ölükben és egymást pontozzák, egymás véleményét véleményezik! Ezt ők privátban meg is írják!

A másik tipús mindig azt írja, amit az átlag GYIK-os hallani akar, hogy az ő %-a magas legyen! Őket is el kell kerülni!


Aki bátran elmondja a véleményét, vitatkozik a sok ostobasággal, na őt lepontozzák!

Én a magas pontszámuak írásait el sem olvasom.

2014. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mert ez nekem egy kicsit olyan mint a való életben, próbalok ott is segíteni és lehuznak. Vannak nagyobb gondjaim is mondjuk, de na:)
2014. máj. 24. 09:07
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös, igazad van!
2014. máj. 24. 09:08
 8/20 anonim válasza:
100%

A kérdezőnek nagyon igaza van! Tényleg olyan bántó, mint amikor a hajléktalan neked dobja a kiflit, hogy "mit képzelsz, te ...." - ez konkrétan megtörtént velem:D Ezért ehhez tudnám hasonlítani, hogy kifejtek egy hosszú választ, beleteszem szívem-lelkem, és aztán 20%-ra pontozzák és kiragadnak részeket.


Meg az ilyen dolgok, hogy "örülhetnél, hogy folyik a víz a csapból", nem értik meg, hogy van, aki nem csak erre vágyik az életben.


Meg nem csak ezért fontos a lepontozás, hanem azért is, mert én pl. kb 60%-os vagyok mostanában, és írják, hogy ne hallgassatok rá, miért csak 60%-os, pedig én sem tudom, hogy miért...:D


A Családi kapcsolatok és Gyermekvállalás topikokat kerülni kell nagyon.:D

2014. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tapasztaltam, egyféle embernek van magas százaléka: aki még frissen regisztrált.
2014. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert nem tetszik nekik a valaszod, meg ha igaz is, vagy segito szandeku, nem ezt akarjak hallani.
2014. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!