Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor melyik az igazság?...

Most akkor melyik az igazság? Hogy nézünk ki? Normális önbizalom kialakítása? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon régóta foglalkoztat a kérdés, hogy hogyan nézhetek ki igazából.Most semmi ilyen beképzeltség, inkább ellenkezőleg, mert ha tükörbe nézek teljesen más mintha valaki engem fotóz vagy én saját magamat.És nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne az igazi, így elég bizonytalan vagyok magammal szemben.Igazából az zavar meg leginkább, hogy tudom, hogy elvileg amit a tükörben látok az egy tükörkép mégis ha egy ismerősöm belenéz egy tükörbe ugyanúgy látom mint előtte.Tehát így fura, hogy akkor mégis az az igazi? Vagy például ha valakiről készül egy kép és azt mondja magáról, hogy ez mennyire rossz lett én ugyanúgy látom őt ahogy élőben kinéz.Tehát az is igaz rá.Teljesen elszomorít az egész, hogy nem tudok kiépíteni emiatt egy normális énképet és egy külsőmhöz igazodó önbizalmat.Mert ha annak hiszek amit a tükörben látok teljesen magabiztos leszek, de aztán letör amit a képeken látok.Ezért szeretném a segítségeteket kérni, mert teljesen megkavar ez az egész, hogy nem tudom melyik az igazi.(ne haragudjatok ha rossz helyen van a kérdés, de azt hiszem idevaló)

2017. jan. 1. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit képen látsz.
2017. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem is ez a bajom, csak annyi különbséggel, hogy én a szelfiken, és a más ember által fotózott képeken is rondának látom magamat, holott a tükörben nem, pedig ugye a szelfikamera az is tükörképet mutat, de annál már nem vagyok szép :/ (oké, hogy alapból sem vagyok olyan húde szép, de nem mindegy, hogy elfogadható-e a fejem, vagy ronda)
2017. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Nekem egyik fotósismerősöm azt mondta, hogy képeken a legtöbb ember saját magát csúnyábbnak látja, mint amilyen igazából a képen.
2017. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak pózolási trükkök amik mindenkinek jól állnak /javítanak.Mondták már neked hogy " ma olyan morcosnak tűnsz" vagy" nahát ma sugárzol!"- te meg vagy egyet értesz vagy gondolkozol hogy hé csak elmerengtél nincs is semmi bajod,vagy "még hogy ma vagyok szép???-jó lehet hogy sokat szenvedtem a tükör előtt de semmi eredményt nemlátok" .Szóval nem mindig azt sugárzod amit érzel ha erőlködsz hogy jó képet akarsz az atckifejezésedre ki fog ülni, ilyenkor megzavarodsz: szép vagyok vagy csúnya vagyok???? Láttál már képet önfeledten nevető nőkről ?gyönyörűek ,ennyi az egész az arcod nem változik csak a belső harmónia,arcmimika ,ja és a szemek mindent elárulnak.
2017. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Fordítós tükör kell neked. A fénykép nem jó mert nem 3d és túl messziről látszik minden.

[link]

2017. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!