Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan legyek vicces?

Hogyan legyek vicces?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Énszerintem ez nem az, amit tanulni lehet:D Igazából én asszem, valakinek vagy a vérében van, vagy nem:) Pl nekem faterom tök jól tud viccet mesélni, én pl nem annyira.:) Bár nemtom esetleg megpróbálhatsz ilyen stand up comedy-s kiselőadásokat tartani a családnak, és majd figyeld a reakciókat; talán a produkció, az előadásmód mégis fejleszthető, de rögtönzött poénokat szerintem pl nem mindenki tud. Meg a fater pl el tudja mesélni 120adszor is uyanazt a tröténetet, ugyanúgy, hogy vicces legyen tényleg még 120. meghallgatáskor is.
2018. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld el azoktól, akiket te viccesnek tartasz.
2018. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Ne így.
2018. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

hát bemagolt viccekkel nem fog menni.

Ami nem jön spontán, az nem lesz az.

Mindenesetre jó humorérzékű emberek társaságában bele lehet rázódni a szükséges gondolkodásmódba. Mert ehhez az kell, reagálókészség, rögtönzés, mimika, stílus, szókincs, széles ismeretek a minél szélesebb hozzászólási képességhez, bizonyos fokú virtuozitás.

Haveri társaságomban régebben elfertőződtünk fárasztó szóviccekkel, most már mindenkinek csípőből jön mindenre, olyan tagtól is, aki eleinte fel sem fogta a poént, de ma már olyanokat szól be, hogy sírva fetrengünk.

2018. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!