Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek közvetlenebb?

Hogy legyek közvetlenebb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most megyek gimibe, új osztálytársak stb.. A mostani osztályommal nagyon jóban vagyok, úgy érzem mindenki kedvel (én vagyok az osztály bohóca, rengeteget nevetnek rajtam a többiek).. De most jön az új suli, találkozók az új osztálytársakkal, de egyszerűen nem tudok velük közvetlen lenni. Fogalmam sincs mit mondjak, és egyszerűen semmi vicces nem jut eszembe, vagy talán csak félek h hülyeséget mondok, és ez most nagyon rossz mert egyrészt nem fognak megkedvelni másrészt nem önmagam adom.. Nagyon nagy hálával várom az összes hasznos választ! Köszönöm :) 15/L

2014. máj. 26. 11:33
 1/2 A kérdező kommentje:
És annyit hogy kb annyit csinálok egy találkozón hogy állok, és hallgatom mások történeteit, és nevetek rajtuk. De nem nagyon szólalok meg pedig én nem ilyen vagyok
2014. máj. 26. 11:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd megtalálod a klikket ahová csatlakozni akarsz.

Onnantól már nem lesznek ilyen problémáid.

2014. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!