Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem van meg Fater?

Miért nem van meg Fater?

Figyelt kérdés
Fater elveszett és nem találom. Megígérte, hogy hoz nekem valamit, elment, de nem van meg. Kerestem már mindenhol, a számát se találom. Ha tudtok segíteni, tegyétek meg! Tiszteletem!

2018. aug. 15. 23:05
1 2
 11/15 anonim válasza:
48%

Nekem aszonta azé lépett le, mer nem ű az apád.

A te apád bodri, a 3 éves tacskó keverék.


Anyádnak meg üzeni, aggya vissza a gyerektartást.

2018. aug. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves fiam!

A trópusi csajok nagyon szépek, ne felejtsd el félóránként megkeverni a salátát, mert odaég. Majd egyszer érkezem, kivéve, ha nem, mert akkor később.

Csók, a Faterod

2018. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#7 bár az lenne

#10 se pince, se kender, de mindkettőnek örülnék

#11 nem értelek és pont a gyerektartás miatt

#12

2018. aug. 17. 00:56
 14/15 A kérdező kommentje:

*#11 nem értelek, és pont a gyetektartás miatt kérdeztem

#12 ha a trópusokon vagy, akkor igazán idetolhatnád a pofád, hogy baseball ütővel megcirógassam. És kiperkálhatnád azt az ötmillió-négyszázezer forintot +infláció +karácsony +infláció +szülinapok +infláció +névnapok +infláció (ezekből eddig 16 volt, és kell még kettő, ha magadtól nem megy).

#aki áttette a humorba, ha odavaló volna, megtaláltam volna azt a kategóriát.

#fater ha Zsoltinak hívnak, és úgy gondolod, hogy rólad van szó, írj! Jobb neked, ha te keresel meg

2018. aug. 17. 01:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves fiam!


Postáztam neked a csekkeket, amin az összegek szerepelnek, amiket kértél.

Légyszi, add már fel azokat is, majd megadom a többivel együtt! Szavahihető vagyok, hisz tudod, meg mondtam neked, hogy a rőf kolbásznak mindig két vége van, és így is van, nem?


Légy okos fiú és akkor viszek neked egy feleséget. Mondjuk az egyik csajom anyját, az jó nagy bálna, vagyis jó nagy lelke van (csak pár kiló háj alatt, de mióta anyádat, elvesztettük háztartási balesetben, kell neked a meleg ölelés, nem?)


Csók, Fater

2018. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!