Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A jövőben mit tervezhet velem...

A jövőben mit tervezhet velem kapcsolatban? Egyáltalán szeret?

Figyelt kérdés
5 nappal ezelőtt az ágyamba betoppant egy bogár, igazából annyit volt má azóta a szobámban hogy elneveztük Károlynak, mert nem modnta el a nevét (nagyon félénk). Anyukam szerint kezdeményezninszeretne. Szerintetek a jövőben mit tervez velem? Házasság?

#ágy #szerelem #Bogárkám
2018. aug. 17. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Jujjjj mit szívtàl?😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háát, szerintem majd ő olyan 50 gyereket szeretne. Persze csak házasság után. De nem szeretné elsietni a dolgokat; úgyhogy először kezdetnek még csak ismerkedne. Ismerjétek ki egymást. Egyébként én jártam is Károllyal, de vége lett a kacsolatnak, mert nem illettünk össze. Én olyan 20 gyereknél meg szerettem volna állni.
2018. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Apukádnak le kell ülnie beszélgetni vele. Remélhetőleg, tisztességesek a szándékai. Sok boldogságot!
2018. aug. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!