Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem találom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem találom a helyem a világban, mióta rájöttem, hogy kapcsolatban van az a férfi, aki érdekel?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen kezdek el bárki iránt is érdeklődni. Sokszor összefutottam buliban az egyik sráccal, és úgy éreztem érdeklem őt, nem találkoztunk, rá egy jó évre kiderült, hogy barátnője van. Azóta nem találom a helyemet. Nem merek csinosan, dögösen öltözködni, nem merek sehova elmenni, nem akarok összefutni velük, ugyanakkor szükségem lenne rá, hogy akár a helyi pub-ba beüljek, akár buliba elmenjek vagy valami.
2018. júl. 9. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Ne tartson vissza egy ember mert van barátnője... nem értem az összefüggést miért nem mersz csinosan öltözni?

Szerintem ne rágd magad azon a srácon ha tényleg szerelmes voltál belé akkor nehéz túl tenni magad de ahhoz meg lépni kell társaságba járni és kell hogy csinosan öltözködj hogy legyen önbizalmad hidd el rengeteg normális férfi van a világon valószínű őt nem neked szánta a sors de kitudja lehet valamikor szakítanak.

2018. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

(1 vagyok)

Meg amúgy az idő mindent begyógyít. Adj magadnak időt,tedd magad túl rajta és lehet megismersz a bulikban egy sokkal helyesebb,normálisabb srácot.

2018. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Egyetlen ferfirol kiderült, hogy barátnője van, emiatt pedig elszállt minden onbizalmad?

Azt tudom mondani amit ti szoktatok, az önbizalom belülről fakad meg akkor is, ha 200 pasi koptatja le sorban.

2018. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd kislány, vannak más pasik is. Ezt felejtsd el sürgősen.
2018. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Nagyon nehezen kezdek el bárki iránt is érdeklődni. Sokszor összefutottam buliban az egyik sráccal, és úgy éreztem érdeklem őt, nem találkoztunk, rá egy jó évre kiderült, hogy barátnője van. "


nagyon nehezen kezdesz el bárki iránt érdeklődni de láttál egy srácot párszor buliban és vége a világnak. ebből nekem inkább az jön le, hogy elég könnyen kezdesz el mások iránt érdeklődni.

2018. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó sok idő kellett, hogy leessen, te nem kellesz neki.

És ha csak egy pasi kedvéért tudsz ápolt lenni, nincs rá igényed saját magad miatt, akkor jó sokáig egyedül leszel.

Majd idővel rájössz, hogy a legjobb éveid pazarolod arra, hogy olyan pasikkal éled bele magad nem létező vonzalomba, akiknél semmi esélyed.

2018. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több millió másik férfi létezik. tudom, hogy ilyenkor valami bedurran az agyban, de egy ilyentől kikészülsz, mi lesz később?
2018. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!