Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy egy kapcsolatban, a párjánál fiatalabb nőt megbélyegzi a társadalom?

Figyelt kérdés
Jómagam és pár barátom ilyen kapcsolatban él. A korkülönbség nyílván nem 2-3 esetleg öt év, hanem 10-20 év. Amikor megjelenünk valahol látom, hogy az emberek méregetnek, néha gúnyos megjegyzést is tesznek. Nem értem miért fáj ez néhány embernek.

2018. aug. 10. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

Mert egyrészt nem egészséges, másrészt az ilyen kapcsolatokban 99,99%-ban jelen van egy 3. fél is.


Felesleges, most itt hőbőrögni, hogy de nem, ő hűséges. A fenéket. Elég végig nézni a szexpartner kereső embereket és vagy 60% házas nő, ilyen háttérrel van fent.


Szóval nekem senki ne próbálja beadagolni, hogy megtalálta "élete értelmét" az adott férfi esetébe. Fenéket. Szeret a készbe beülni, mertz n incs tehetsége ahhoz, hogy önerőből alkosson az adott nő, és a pénzt nagyon nagyon szeretik. Sőt tovább megyek, az sem érdekli őket, hogy az előző feleségnek kell mennie a gyerekkel.Simán minden lelkifuri nélkül végig nézik. Majd amikor ők kerülnek ugyan abba a szituba akkor meg visítanak.. Ennyi a történet.

2018. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Mert minden ember mással foglalkozik és nem a saját életével. Továbbá rosszul esik nekik, leginkább talán az egójuknak, hogy egy fiatalabb nő egy idősebb pasival van együtt.

De átlagban az ilyeneket akkor nézik meg jobban és ítélkeznek felettük, ha nem felnőtt korban jött össze két illető.

Legyen erre pl, ami manapság persze nagyon ritka:

14-15 évesen valaki összejön, mondjuk egy 25-27 évessel. És együtt is maradnak tényleg 10-20 év múlva is.

Amikor meg kiderül, hogy mikor jöttek össze, mióta vannak együtt, a pasit egyből elfogják ítélni, hogy mekkora pedofil állat az az ember.

A társadalom azt akarja mindenkibe belesulykolni, hogy minden EMBERNEK kötelező lenne a SAJÁT korosztályával együtt lenni, mert ez lenne a normális. Szerintük.

2018. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
*Majd amikor ők kerülnek ugyan abba a szituba 1-2 gyerekkel a nyakukba
2018. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Én nem gúnyolom és nem méregetem az ilyen párokat, de magamban azért sajnálom őket, millióból ha egy ilyen kapcsolatnak van jó vége, legtöbbször rájönnek, hogy nem ugyanott tartanak az életben, nem illenek össze igazából.

Nem fáj igazából, csak számomra érthetetlen, mikor emberek önként akarnak szenvedni.


Persze nem mindegy, hogy 15 évesen vagy egy 35 évessel, vagy 55 évesen egy 65 évessel (mindkettő belefér a "10-20 év korkülönbség" kategóriába)

2018. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol bélyegzi meg? Ha nem tetszik, nem kell ilyen kapcsolatba belemászni. Többek között azért nem működik a nagy korkülönbség, mert 20 évesen a legfontosabb, hogy ki mit gondol rólad.
2018. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

1 kommentelő

Neki se gyereke, se volt felesége. Azt amit leírtál roppant elítélő és minősítő. Meg sem fordul a fejedben, hogy esetlegesen nem mindenki a pénzre hajt, mivel már jó maga is megteremtette magának azokat a körülményeket amivel a megélhetését biztosította. A társkeresők és szexchetek, amiken azok a nők vannak, mint akiket leírtál nem rendelkeznek normális értékekkel. Én tizenévesen dolgoztam és már akkor is magamnak teremtettem meg azt a pénzt amivel a jogosítványomat, a telefonomat, a házamat megvettem. Bár van benne igazság amit leírtál. Nem érzem úgy, hogy engem is egy olyan csoportba kellene besorolni, mely a körülményeket nem ismerve ítélkezik.

2018. aug. 10. 13:37
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindegy, hogy a no 20 a pasi 30 vagy 40 vagy ha a no 30 es a pasi 40 vagy 50 vagy ha a no 20 es a pasi 40 mondjuk.


Valszeg ha a csaj 20 evesen 20 evvel idosebb palival van akkor apakomolexusa van es aranyaso a 40 eves pali ha nincs csaladja akkor meg nem vmi komoly erett inkabb gyerekes tipikus agglegeny aki fel lekotni magat.


Amugy 10 ev korkulonbseg az oke. Mi pl 31 es 39 evesek vagyunk..kozos tervek celok szoval ez igy okes.


Sztem egy 20 eves no 30 eves pasi is idealis lehet a tobbi a korkulonbsegek es az eletcelok + eletszakaszok miatt ertelmetlen, de nyilvan vannak kivetelek.

2018. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
1.válaszoló korlátolt. Majd nehogy már te tudd hogy milyen más kapcsolata és hogy a forgatókönyv mindig ugyanaz. Mert nem. De ezt te is tudod nagyon jól csak egyszerűen irigy vagy ha valakinek van működő párkapcsolata/házassága.
2018. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hidd, el sokkal többen fújolnának rátok, ha a pasi lenne fiatalabb.


Nálam nőként 10 év a maximum, mert 10 év az egyszerűbb körökben már szülő-gyerek közti korkülönbség, 20 meg már lazán olyan, hogy apukám lehetne.


Javarészt azért fújnak azokra a nőkre, akik jóval idősebb férfival állnak össze (minimum 20 év), mert az általában nem érdek nélkül szokott történni. Ha csinos, dekoratív, az általában a pénz miatt csinálják, ha egyszerűbb kinézetű, ott inkább apakomplexus játszik közre.


Szokták mondani, hogy azért megnéznének 1-2 ilyen párost, ahol a férfi mondjuk fizikai munkás, hogy ugyan kellene-e a nőnek. Sajnos, nem alaptalanul.


Egyyébként szabad kérdezni, miért egy ennyivel idősebb ember mellett kötöttél ki?

2018. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szoktam mondani a páromnak ha busz vezető lenne az sem érdekelne.

A bátyám egyik barátja volt és egyszer csak jött a felismerés. Hozzá kell tenni. Nem volt könnyű a kezdet.

2018. aug. 10. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!