Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki boldog parkapcsolatban el? Valaki elmondana milyen egy boldog kapcsolatban elni?

Figyelt kérdés
Ismerosoktol mast se hallok, csak azt, hogy elegedetlenek, de megis benne vannak a kapcsolatban. Oszinten en magam is egyre inkabb ugy erzem, hogy egy boldogtalan kapcsolatban vagyok.
2018. aug. 5. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem (!) akkor lehetsz boldog, ha onmagad lehetsz, ha megkapod azt a figyelmet es szeretetet, tamogatast amire szukseged van, ha te magad is tudod szeretni a parod a hibaival egyutt, szerintem sokmindentol fugg. De ha a tisztelet elveszett egymas irant, akkor semmi sem tud mar javitani a dolgon. Ezen pedig dolgozni kell, ha nincs meg, de a kutba sem akarod dobni azt amit eddig “felepitettetek” - ha volt ilyen (egyaltalan). ;)
2018. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öröm bódottá
2018. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ez már megfordul a fejedben és ezen gondolkodsz akkor ott már nincs meg az a boldogság.


De te tele vagy kételyekkel. És ezek kérdéseket vonnak maguk után, amik azt jelzik, hogy egyáltalán nem vagy biztos az érzéseidben.


Ami semmi jóhoz nem vezet.

2018. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt mar tudom. Ha ilyeneken gondolkozom az mar reg rossz, de ez csak ugy 1 honapja kezdodott, adjatok idot. A kerdesem nem erre iranyult.
2018. aug. 5. 18:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Tolem mindenkinek ment a zold plusz, bar oszinten ezek eleg kozhelyes valaszok voltak. Szoval felteszem a kerdest megegyszer: van itt valaki, aki boldog parkapcsolatban el? Es elmondana milyen az? Mert en mar nem tudom elkepzelni, hogy ilyen letezik.
2018. aug. 5. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Egy válás után gondolhatod, én mennyire hittem benne...

A legnagyobb természetességgel vagyunk együtt. Nagyon mélyen összetartozunk, ahol már nem az a kérdés, hogy együtt maradunk-e, vagy tiszteljük-e egymást, hanem hogy túl rövid az élet, már előre sajnáljuk, hogy egyszer véget ér és el kell menni. Tucatnyi közös kalandot tervezünk 15 évre előre, 10 éve vagyunk együtt, de most is képesek vagyunk átbeszélgetni egy egész éjszakát.

2018. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso! Nagyon orulok, hogy neked sikerult megtalalnod! Meg olvasni is orom volt. Sok Boldogsagot!
2018. aug. 5. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi! Nagyon mély pont után találtam meg. Sose add fel, akárhogy is alakul!
2018. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon nehéz nem közhelyesen válaszolni, hisz a kérdés nagyon általános.

Nekem azért jó, mert bármilyen nehézségem, bajom van, este akkor is ott van a párom és megnyugtató érzés vele lenni. Bárhol vagyunk, ha mellette vagyok, otthon érzem magam. Mellette magamat is jobban szeretem, mert jobb emberré tesz.

Amikor neki vannak rosszabb időszakai, akkor én támogatom, pl nagyon rossz munkahelye volt, szemét munkatársak, szemét munkáltató. Akkor láttam, hogy keserves felkelnie hajnalban, hogy oda menjen, ezért minden nap elmondtam, hogy ő a hősöm, büszke vagyok rá és köszönöm, hogy minden nap bemegy. Közben támogattam, hogy új helyet keressen, megírtam az önéletrajzát, elküldözgettem oda, ahová szerette volna, stb.

Amikor vizsgáim vannak és hisztis vagyok, meg elviselhetetlen, akkor türelmes és nem veszekszik velem, nem haragszik meg.

Ha problémánk van, megbeszéljük, akkor is, ha fárasztó és fájdalmas és sosem tartunk haragot.

Sosem bántjuk egymást szándékosan. Ha mégis megbántjuk egymást, a másik nem áll bosszút. Tudunk engedni a másik vágyainak.

A nagy dolgokban egyformán gondolkodunk, az apróságokban gond nélkül hozunk kompromisszumokat.

Valami ilyesmi.

2018. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!