Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki latot mostansag termesf...

Valaki latot mostansag termesfeletti lenyeket?

Figyelt kérdés
Erdekelne hogy milyen termesfeletti lenyeket eszleltek mostansag magyarorszagon.

2018. okt. 24. 19:58
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia

Én már találkoztam termés feletti lényekkel!: az UFOK mikor graffitiznek a búza vagy kukorica táblákra ők termésfelettiek

De vannak termésközötti(termésfeletti) lények is pl:


A vándor karalábé egy átlagos karalábénak látszó lény csak azzal a külömbségel hogy leveleivel végez mozgást a földön és tesz meg hatalmas távolságokat.nagyon félénk lények minden dologtól rettegnek még egymástol is


Kukorica tapló szörny vagy kukorica hydra egy a kukoricásban megbúvó kukoricára emlékeztetö lény.Viselkedésre olyan mint a vénusz légycsapdája csak itt irracionálisan édes kukorica illatot áraszt.mikor az áldozat elég közel ér az egyik térmésnek kinézö fej háromfelé nyílik és kukoricahajszerű nyelveivel amelyek erős idegmérget tartalmaznak megbénitja áldozatát és felfalja (a methodust nem látta senki de nagy valoszinüleg a fejeknél nagyobb zsákmányból gyökereivel vonja ki a tapanyagot).


Utoljára meg a Szárnylevelű retek külsője csak annyiból tér el a hagyományos verziótol hogy kettő levele hosszabb mint a többi és röpképes. Általánosságban csak ívás vagy menekülés esetén kel szárnyra amugy meg a földben gubbaszt.


Ezek lennének a termésfeletti lények amiket ismerek.

Jómagam nem találkoztam velük de több a dunántúli-dombságban élő mezőgazdászrokonaim számoltak be roluk.

2018. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most poloska invázió volt/van, de ők a termésen vannak, ritkán felette...
2018. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tegnapután elmentem fagylaltozni, amikor egyszercsak kuglófnyomokat vettem észre a földben. Alaposabban szétnéztem, és porcukrot valamint süteménymorzsákat tapasztaltam a földön. Fülelni kezdtem, a távolból kuglófhangokat lehetett hallani. Nosza, nyomban elindultam a hangok forrása felé, és a városon kívüli gazos külterület szélén meg is pillantottam az Érmelléki Kuglófembert! Nagyon éhesnek látszott, és már indult is hogy elvigyen & megegyen, úgyhogy elszaladtam.
2018. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A multhéten találkoztam egy hatalmas barna poloska féleséggel , aminek hatalmas lábai voltak... igazán"para" normális volt
2018. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Vicces válaszok, de hogy lelőjem a poént:

Nem létezik semmilyen természetfeletti!

2018. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De létezik láttam pikachut
2018. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én láttam a győzikét
2018. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Termésfeletti lényekről csak a sáskák jutnak eszembe, amikor sáskajárás van, de akkor sem velük foglalkozom, hanem hogy megóvjam tőlük a termést!
2018. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!