Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanság sokat...

Miért álmodok mostanság sokat a volt osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Már 4. éve, hogy elballagtam a középiskolából, de mostanság szinte minden álmomban megjelennek. Vagy csak néhányan, vagy akár kb. a fél osztályom is. Mint pl. mára virradóra osztálykiránduláson voltam velük. Többségét alig láttam a ballagás óta és különösebben nem is gondolok/gondoltam rájuk. Miért lehet ez?

2017. jan. 31. 18:02
 1/2 anonim válasza:
Az álom olyan dolog amire nem kell különösebben gondolni elég egy röpke átfutás az agyadon vagy csak meglátsz egy embert az utcán aki magasságban vagy valami testvonásban hasonlít akár egy vagytöbb volt osztálytársadra mivel kötödés van köztük az agyad úgy reagálja le hogy őt ismered és amikor "kikapcsolt álapotban van" akkor előidézi az aznap veled történteket és így készülnek az álmaid, de lehet akár egy kollégád vagy jelenlegi osztálytársad akinek a hangja hasonlít.
2017. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy lehet a tudat alatt hiányoznak azok az évek, vagy valami hiányzik onnan.. :D
2021. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!