Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanság...

Miért álmodok mostanság ilyeneket? 17f

Figyelt kérdés

Az álom:

Egy iskolában vagyunk egy haverommal (akivel nem vagyunk már olyan jó kapcso), de maga az iskola egyáltalán nem ismerős, sőt, teljesen idegen tőlem. Tegnap előtt este azt álmodtam, hogy tesi órára megyünk, gyprsan mozgok és le ugrok a lépcsőről de meg se érzem, és be megyünk az öltözőbe ahol megjegyzem hogy tiszta víz a zoknim.

Tegnap este is ezt álmodtam, de most mielott le mentünk volna, a jepenlegi suliméhoz hasonló udvaron voltunk és mennünk kellet ilyen gyakorlatra, de nem emlékszem már pontosan mit csináltunk. Ezt követően ismét úgy siettunk tesire, és megkérdeztem hogy mindig ide menjünk e öltözni mert úgy tűnt, mintha nem igazán használnák azt az öltözőt. Elkezdtunk oltozni, majd megint megjegyeztem hogy vizes a zoknim.



Lassan 18 leszek, jövőre érettségi, lehet hogy emiatt álmodom ezt? Nem tudom miért lehet ez, de már kezd idegesítővé válni kissé.


2018. jún. 20. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy sima álom mindenkinek van ilyen.
2018. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hiányzik a régi barátság?
2018. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 nem tudom, van rá esély... Nagyon jó volt a barátságunk de bele esett az exembe, és most rám se néz...
2018. jún. 21. 06:34
 4/4 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit.
2018. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!