Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van mostanság annyi sok...

Miért van mostanság annyi sok vámpír rajongó?

Figyelt kérdés
Aki komolyan rajong a vámpírokért az vámpíriként képes lenne ember véren élni?
2015. okt. 29. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Krónikus vashiányban szenved a társadalom. Meg szex hiány.
2015. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt még kérdezed? Na mit gondolsz ?
2015. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerek egy vámpír rajongót sem. Lehet hogy normális(abb) emberekkel vagyok körülvéve?
2015. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezt gondolom még az a szerepjáték (vampire) idnította el sok-sok évvel korábban. Azóta meg megragadt.


Amúgy attól függ. Miben más emberi véren élni, mint mondjuk állati húsokon? Ha nem kell hozzá megölni az embert (inni és élni hagyni...), hanem elég csak keveset inni, akkor szerintem nem lenne vele semmi probléma.


Egyébként ez sem különb, mint mondjuk amikor valaki varázsló vagy jedi rajongó. Ilyen is van. Együtt kell vele élni.

2015. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as ilyen szempontból szerencsés vagy, viszont én sem ismerek ilyen embert személyesen, többnyire az interneten találkozok ilyenekkel. De nem tartozok közéjük, csak hajt a kíváncsiság. :D


"Amúgy attól függ. Miben más emberi véren élni, mint mondjuk állati húsokon? Ha nem kell hozzá megölni az embert (inni és élni hagyni...), hanem elég csak keveset inni, akkor szerintem nem lenne vele semmi probléma."

Hát abban más, hogy itt nem haszonállatokról beszélünk, hanem emberekről, és ha elharapsz egy ütőeret, artériát akkor az áldozat könnyen elvérezhet, és gondolom nem viszed kórházba az áldozatot. De egyébként a vámpírok létezése abszolút nonszensz, viszont most nem ez a kérdés.

2015. okt. 29. 18:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Én imádom a vámpírokat amióta az eszemet tudom. :D Minden vágyam, hogy vámpír lehessek, mert örökké élhetnék és nem öregednék. Képes lennék embervért inni, de nem szívnám ki az összes vérét, csak annyit amennyi kellene, hogy ne haljak éhen.
2015. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os, ha jól tudom a megharapott és életben maradt emberek vámpírrá változnak, tehát te vámpírok hadát hagynád magad után. De ez csak egy lehetőség. A másik, hogy ott helyben elvérezne és meghalna. :D
2015. okt. 29. 19:49
 8/16 anonim ***** válasza:
A vámpírok vércserével szaporodnak nem harapással.
2015. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 És te ezt honnan veszed? A kedvenc vámpíros filmemben a Pengében nem így van. Ott elég megharapni a másikat és máris vámpír leszel, ha túléli.
2015. okt. 29. 21:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Az film drága. Szinte minden filmben v minden 2.ban más hogy alakítják at őket..
2015. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!