Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha becsukom a szemem, csak...

Ha becsukom a szemem, csak sötétséget látok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ti tapasztaltatok hasonlót?

2018. nov. 12. 19:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
36%
Najooo miaf@ sz ennyi h ulyet 😂😂😂 mert mit ken latnomd b szki fenyt vagy mi az isten?? 😂😂😂😂 en is sotetseget latok, ez normalis 😂 arra van h sotetseget lass
2018. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ez egész biztos?

Mert lehet,hogy nem.

Én éveken át tapasztaltam ezt a jelenséget,de a mai napig nem tudom a pontos okát.

Ahányszor behunyom a szemem,minden sötét lesz. Szerintem ez különös.

2018. nov. 12. 19:22
 3/14 anonim válasza:
Igen èn is tapasztaltam hasonlót, talán egy kicsit megis ijedtem.. Becsuktam a szemem ès csak sötètsèg.. Nem tudom mi volt az oka ennek.. B*romarcú
2018. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, egyszer talán majd én is láthatok sötétet. Irigyellek!
2018. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem,tehát te is tapasztaltál ilyet.

Viszont még nem érkezett válasz a fő kérdésemre.

Miért lesz teljes sötétség,ha behunyom a szemem?

Mi az oka?

2018. nov. 12. 19:42
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Tehát, te nem látsz sötétséget,ha behunyod a szemed?

Miért nem? Utánajártál már?

2018. nov. 12. 19:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem is hittem soha, hogy valaki lát ilyet. Azt hittem, hogy csak legenda, amivel a nagymamám riogatják az unokáikat. Egyszerre túl sok ez nekem...még fel kell dolgoznom!
2018. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért van, mert ilyenkor elzárod a fény útját a szempilláddal és az egy szempillantás alatt megkerüli a fejed, mivel a fény mint tudjuk nagyon gyors tud lenni, ha akar és mérgében leoltja a pilácsot.

Naná, hogy semmit sem látsz, ha egyszer sötét van.

Csak pislogsz és nézhetsz a Yukon, mondta ezt egy bölcs aranyásó Alaszkából és szerintem úgy is van, aranyigazság ez, de be lehet csapni a fényt pislogással, mert nem annyira gyors azért, mint azt állítják, mire a lámpához érne, gyorsan kinyitod a szemed és jól kitoltál vele.

Lényegében akkor is huncut módon át lehet palizni, ha kacsintgatsz, mert ilyenkor szegény fény nem tudja, merről kerülje meg a buksidat, de ezzel vigyázni kell, mert ha szüreti bálban kacsintgatsz össze. vissza, akkor jól orrba vághatnak a legények, mert azt hihetik, hogy a szeretőjüket próbálod lecsapni a kezükről, így a kacsingatást hatásossága ellenére sem javaslom, feltéve, hogy nem akarsz tülökké dagadt orral menni haza a bálból.

Az mondjuk külön érdekes vonatkozása az esetnek, hogy ilyenkor viszont csukott szemmel is látsz, mégpedig csillagokat, de sajnos az asztronómiában való járatlanságom megakadályoz abban, hogy ennek okát pontosan részletezzem, bármennyire is szeretnéd, de vigasztalásul elmondom, hogy ebben az esetben tudok egy csillagjóst, aki megjósolhatóan megkönnyíti a pénztárcád tartalmát, hogy ne kelljen annyit cipekedned.

Nagy, nagy eredmény ez, mindenki beláthatja, már ugye ha éppen nincs a szeme becsukva, mert akkor a fény, mint már az remélem közismertté vált, éktelen haragra gerjed és azonnali bosszúságában villanyoltást rendez.

2018. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kisugarzik a fejetekbol a sotetseg, azert
2018. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valaki szórakozik veled s amikor becsukod a szemed ő leoltja a villanyt...
2018. nov. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!