Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti régen mit hittetek mindenre...

Ti régen mit hittetek mindenre kiskorotokban?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát:

Én azt hittem a madártejre hogy a madarak megfőzik a tejet egy lábosban😂

Madárpókra egyik ismerősöm azt hitte hogy egy pók ami tud repülni a darázspókra azt hogy egy pók ami csíkos

Én nem is tudtam mert garázspókra értettem és azt hittem higy egy pók ami csak garázsban van,a bölömbikára azt hogy egy bika ami olyan mint egy bölény XD

Ti mit hittetek az alábbiakra:

Darázspók

Madártej

Madárpól

Bölömbika


2018. nov. 15. 17:36
 1/9 A kérdező kommentje:
*madárpók
2018. nov. 15. 17:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem hogy Románia az a cigányok országa.
2018. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi,többi válaszolók?
2018. nov. 15. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, kolóniában a kolónok élnek, Patagóniában meg a patagónok. :]
2018. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A darázspók tényleg egy csíkos pók... [link]
2018. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én mindig azt hittem,hogy a veréb az madár
2018. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát a veréb az madár, nem?
2018. nov. 18. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Amerikára azt hittem, hogy európai ország

Amikor egy filmben mondták: "Kérem, írja alá!" Azt hittem, hogy azért aláírás, mert egy "szöveg alá" kell íri, de nem tudtam, hogy mit. A filmben nem is mondták, hogy mit, a nő mégis elkezdett írni a papír aljára, én meg csodálkoztam: "honnan tudja, hogy mit kell írni?"

A fogorvosnál azt hittem, hogy a betömés az a kihúzás ellentéte, amikor beraknak egy fogat az ínybe. :D

Egyszer véletlenül megláttam anyukámat meztelenül, a p#nájából csak szőrt láttam, semmi mást, azt hittem, hogy az egész csak szőrből áll. Csodálkoztam is, hogy akkor honnét folyik a pisi?

Apukám egyszer azt mondta, hogy a tuningolás az, amikor megnövelik az autó motorjának teljesítményét. És én azt hittem, hogy a tuning mindössze csak ennyi, tehát amit manapság úgy ismerünk, hogy "chiptuning"

2018. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elhittem, hogy ha megenném a dinnye magját, akkor dinnye nőne a hasamban.

Azt is egy darabig, hogy ha túl sok vizet iszom, akkor meg béka nő a hasamban. És persze majd brekeg.

A madártejet láttam, ahogy csinálták szerencsére.

2018. nov. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!