Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért bámul a fűtőtest?

Miért bámul a fűtőtest?

Figyelt kérdés
Már órák óta mozdulatlan és csak engem néz. Fel kéne jelentenem vagy ilyesmi? Kérlek segítsetek nagyon bepánikoltam.

2018. dec. 20. 08:34
 1/9 anonim válasza:
60%
Tudja hogy te is meleg vagy.
2018. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nem mozdul.
2018. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

És én mit szóljak?! Engem meg kiröhög a mikrosütőm! xD


[link]

2018. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mindentudó99 ***** válasza:
Mert hidegen hagyod.
2018. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy őt is figyeli valaki és visszatükröződik a fény.
2018. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod a fűtőtestek, képesek évekig ugyanarra a pontra bámulni évekig, elég irritáló tud lenni, ezért van egy ősi módszer ennek a problémának a megoldására:

1. Az első este amikor félhold van mutasd neki ezt a képet: [link]

Ettől a képtől a legtöbb fűtőtest megijed ettől a képtől és ennek köszönhetően, azon a napon már nem fog bámulni.

2. Az első nap után pontban délután 3-kor kínáld meg csokival, ha nem akarja megenni tömd a szájába (a műveletlen népek azt mondják, hogy rákenni, de nem mivel megetetni kel!) Ha ez megvan ahányszor ránézel le fogja sütni a szemeit és mosolyogni fog. De ez még nem végleges megoldás!

3. Miután egy héten keresztül minden nap csokival etetted már csak egy dolog maradt: Le kell rajzolnod a fűtőtestet úgy, hogy nem bámul. Ha nem rajzolsz jól a photoshop is megteszi!


Figyelem! A folyamat során soha se folyamodj erőszakhoz, mert azt a fűtőtest megbosszulja, aztán végig vacoghatod az egész telet!


Ha a folyamathoz nincs türelmed egyszerűen hívd Super Lennyt (őt: [link] )

aki a szupererejével mindent megold ami a fűtőtest bámulásához kapcsolódik a dolognak csak egy hátránya van: miközben megoldja a problémát (7 perc alatt végez vele) valószínű, hogy ez a "zenéje" fog szólni: https://www.youtube.com/watch?v=HWmvbxGpra4&t=9s úgyhogy,ha így akarod megoldani készülj fel lelkileg.


Sok sikert a probléma megoldásához, Kellemes Karácsonyt és Boldog Újévet kíván:

Egy Beatles imádó

2018. dec. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, nagyon sokat segítettek. Most már nyugottabban alszom és a közérzetem is javul. :)
2018. dec. 21. 20:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Neked is Boldog Karácsonyt és Jó átcsúszást az Újévbe :)
2018. dec. 21. 20:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő egy beépített elem, csak álcázza magát.
2018. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!