Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha kimegyek megzabálni a...

Ha kimegyek megzabálni a bejglit amit anyám sütött karácsonyra szerintetek lecsesz?

Figyelt kérdés
Éhes vagyok meg amugy is már karácsony van
2018. dec. 24. 01:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
92%
Én a helyedbe nem tenném. Ha anyád észre veszi nehéz lesz fog nélkül enni a töltött káposztát.
2018. dec. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
egyél hozzá sajtost is, akkor csak a fele fogy a bejglinek és nem fogja észrevenni :D
2018. dec. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

hàt ha igy fejezed ki magad otthon is.., akkor lehet nem csak lecsesz hanem fejbe is kólint..


viszont ha vágsz egy szeletet es azt eszed meg, utana elmondod neki hogy ėhes voltál ės annyira megkivántad a bejglit, akkor nemhiszem hogy kiakadna.

Legalábbis engem nem zavarna.Nálunk ma reggel már ez lesz a reggeli..


A másik verzio meg az hogy eszel, de nem bejglit. gondolom van mas kaja is otthon

2018. dec. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
És csak bejgli van otthon mi? Kenyér nem jó mert az meg kéne kenni ugye?
2018. dec. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha én lennék az anyád, biztosan nem csesznélek le.

Szó nélkül vágnálak fejbe.

2018. dec. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Én nem nézném ki a kezedből
2018. dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem mindegy, hogy eszel belőle vagy eltünteted az egészet.

Nyilván nem szólok érte, amit sütök, az sose várja meg az ünnepet :)

Bár ha bejgli van, nyilván van más is...

2018. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Nem mered.😀
2018. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
11%
#4-es honnan tudod hogy van otthon kenyér? Nálunk pl. Karácsony előző nap már nincs kenyér,és mindenkinek annyi a dolga,hogy megfeledkezik vásárolni,vagy mire lenne idő a boltok már zárva. Ezért nekünk kenyerünk Karácsony szombatján soha sincs. Lehet nekik se:P
2018. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem tudom a te anyukád mit szólna hozzá,az enyém nagyjából semmit. Évek óta képtelen mértéket tartani, eszem a szívét, most is van itthon vagy 10-12 bejgli, tegnap sütötte, ha egy egész rúddal eltüntetnék belőle reggelire sem venné zokon. Persze nem fogom ezt tenni, mert nem szeretem, ezért sem értem miért kell ennyit gyártani belőle, aztán nem győzzük rálőcsölni mindenkire aki erre jár. Biztos nagyon finom, én minden édességet, desszertet zsigerből rühellek, igen, a csokit is.
2018. dec. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!