Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudja a masik, hogy te nem...

Ha tudja a masik, hogy te nem hordasz sapkat, mert nem erzed benne jól magad, akkor illik-e sapkat adni karacsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hulyen kerdes, de radasul nem tudtam nem is akartam leplezni, hogy nem orulok az ajandeknak. Megint en erzem magam halatlan embernek.

2017. dec. 26. 08:25
1 2
 1/14 babyboom567 ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Minden családban vannak ilyenek.Anyám pl megvette az ezredik plédet. Másfél szobás albérletben lakunk,egy mini ágyneműtartónk van,amiben elfér 1 párna meg 1 takaró.Nincs se pince ,se padlás, se garázs se tároló,mindent ezen a 43 négyzetméteren kell tárolni+élni. Ehhez van 4 paplanunk,meg most már 9 nagy plédünk,mert anyám mániákus és nem érti meg hogy nincs rá szükség(még a gyereknek is van 16 darab babatakarója).

Az bosszant,hogy kiadja érte a pénzt,amit másra,tényleg fontos dologra lehetne költeni.A gyerek babatakaróit fillérekért esetleg eltudom adni, de a felnőtt használt cuccok csak adományba mehetnek.

2017. dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Tapintatlan, figyelmetlen ajándékozó, vagy valami hittéritő jellege van.

TE mitől volnál hálátlan?

2017. dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Koszi nektek a valaszokat! Azota mar tobbszor felprobaltam amikor senki nem latta es fura modon talan meg jol is all. Nyilvan komolyabb hattere van, hogy igy reagalok egy nem akarom ajandekra. Talan annyi, hogy ha konkretan tudom hogy vmit a masik nem szeret, akkor nem veszek neki.

Ilyen a pléd is. Egyutterzesem.

2017. dec. 26. 10:02
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja es kaptam illatgyertyat a 6m2-es 1szem pici szobaba, hadd erositsen ra, otthon melegere. Uis.sajat lakas nincs alberletre nem telik igy marad a regi gyerekszoba a szuloi hazban, 50valahany evesen

Szep karacsonyt Mindenkinek!

2017. dec. 26. 10:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyam 1 honapig erolkodott h megvesz nekem egy pokrocot, amit kinezett. 1 honapon keresztul magyaraztam, hogy nincs szuksegem ra. A vegen elkuldott 1 fotot a boltbol, hogy akkor valasszak szint. Mar rohadtul untam, ugyhogy raboktem egy szinre, igy megvette. Itthon kozolte, hogy akkor jo, ez az en karacsonyi ajandekom. De mondom ez nem ugy mukodik, hogy rabeszeled a masikat, hogy ugyan, kelljen ma' neki az, amit amugy te akarsz. Nem vette eszre magat igy se.
2017. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy hulyeseg az ilyen. Nem is az a celja hogy OROMOT okozon, hanem a sajat akarata gyozzon. Jo termeszet kell hozza, hogy ne kapja fel az ember a vizet
2017. dec. 26. 10:16
 7/14 sanyinak ***** válasza:
100%
Pléd helyett legközelebb válassz vb repülő vb szőnyeget! Hátha azt nehezebb beszerezni...
2017. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ku....v@ nagy gaz! Elvettek az otthonunkat, mindenunket. Kezes lettem a volt ferjem hitelehez. 2005ben tortent.ebbe fogok belehalani. Remelem.mi el hamarabb. De kimehetnek a vonat ele is, az tuti megoldas.A szep sapkaban
2017. dec. 26. 10:51
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem vakartam semmit. Melozok.33%at elviszik.mig meg nem doglok. Melozok a semmiert

Szep karancsonyt mindenkinek....piramis

Ha lenne ket eletem...piramis. de nem lehet. Nem baj. Sapkam van. Felveszem, ha kimegyek a vonat ele

Csak mi lesz azokkal, akik itt maradnak. A gyerekeimmel. Nem onzes ez is? Aztan olyan szep ez a rohadt elet.

2017. dec. 26. 10:56
 10/14 A kérdező kommentje:

Tehat a gaz, hogy en vagyok...nem a sapka, attol fuggetlenul hogy kategorikusan megmondtam, nem viselek.

A gaz en vagyok, akirol idegenek azt gondolhatjak, dologtalan, semmirekello, hogy oregen, mint az orszagut, meg van pofaja az anyaja nyakan eloskodni. Az ilyennek nem sapka, hanem egy nagy kalap sz@r kene a fejere

2017. dec. 26. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!