Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az ufonautak biorobotot...

Kis Szurke kérdése:

Az ufonautak biorobotot kuldtek hozzam megfigyelni engem?

Figyelt kérdés
Tegnap ejjel zummogesre ebredtem (23 ora korul), es egy alantas, esetlen poloska maszott a falon, engem figyelve. Tudtam, hogy Kisfaludy idofizikus Professzor utmutatasai alapjan, hogy egy biorobottal lehet dolgom, amit megfigyelni kuldott valamelyik idegen faj (pl. poloskoid) ugy tettem mint aki alszik, de a biorobot felterkepezte az egesz szobamat es adatokat gyujtott rolam. Ennyire nyilvanvalo es pofatlan kemkedes utan nem tudom hova fordulhatnek, a hivatalos szervek nem foglalkoznak a panaszommal. Tul messzire mentek ezuttal a poloskoid lenyek, amelyek ellenseges szandekkal erkeztek. Mikor szuletik mar meg a foldi ellenallas Kisfaludy professzor emeritus utmutatasai alapjan a poloskoid, es egyben a foldonkivuli rosszindulatu lenyek ellen?

2019. febr. 22. 16:36
 1/7 anonim válasza:
100%
aha
2019. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megint eltáv volt a gyogyón?
2019. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a csillagjegyed? Anelkul sajnos nem tusunk segiteni.
2019. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hadd idézzem az egyik leghozzáértőbb időfizikust:

"Big Shaq, hold tight, Asznee

Scoopnum, ratnum, oosna

Hold tight the gyal dem as well, boom"


Remélem ebben nagy igazságokra lelsz :)


(amennyiben pedig komolyan gondoltad a kérdésed, kérjed pszichiáter segítségét)

2019. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lux morulus ***** válasza:

Sajnos nálam is hasonló a helyzet.

A poloskoidok viszont, csak ősz vége felé jelentenek gondot.


A hangyoidok, és a pókoidok, már gyakoribb probléma. Jó taktikai érzékkel-oszd meg és uralkodj- a pokoidokat ráuszítottam a hagyoidokra meg a poloskoidokra. Az előbbire nagyobb sikerrel, de nem panaszkodom.

Aztán amikor már legyengítették egymást, fennmaradókkal már elbánok. Megfigyelés nélkül pedig az ufonauták, tehetetlenek. :)

2019. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Figyelem a wifimet, egyik sem kapcsolódik rá, távolabbi adáshoz meg túl kicsi az antennájuk. Szóval nincsenek online. Ha lecsapod, nem megy ki az adat.

Valami mocskos büdös cucc van az akkujukban, olyan helyen kapcsold le, ahol nem kell utána napokig szagolni.

2019. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre nem tudjuk a választ!
2019. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!