Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan kell UFÓT megfigyelni?...

Hogyan kell UFÓT megfigyelni? Milyen speciális trükkje van?

Figyelt kérdés
Nagyon sokam rengeteg ufót figyelnek meg életükben, más meg egyetsem, tehát azok tudhatnak valamit ! Most megyek táborba és szeretnék fényképezni párat meg beszélgetni velük. Mit csináljak ?
2012. máj. 30. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
menj ki az éjszaka közepén és várd ki,míg megjelennek!!
2012. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jókor kell jó helyen lenni, minden más időpocsékolás :) Ugyanez a módszer használatos Nessy és a nagylábú fotózásánál.
2012. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ufokat mindig láthatsz, csak figyelned kell az eget.

Én is minden este többször is kimegyek, hogy az égre nézzek.

Sok érdekes dolgot láttam már, a földönkivüli eredetektől a denevérekig. Türelmesnek kell lenned. a lényeg hogy gyakran nézd az eget és a horizontot.

2012. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy egy általad nem ismert tárgyat dobjon el előtted és már láttál is ufót:)
2012. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
1 kis LSD, vagy crack, vagy talán nagyon sok pia
2012. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy dokumentumfilmben mondta azt valaki, hogy ha huzamosabb ideig kémleljük az éjszakai égboltot, szinte biztos, hogy látunk olyat, amit nem tudunk beazonosítani. Persze ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy UFO, és egy szakavatottabb ne tudná megmondani, hogy mi az (pl valami műhold), de az élmény az megvan, laikusnak meg annyi is elég:D Sokan mondanak sokfélét, nem kell mindent elhinni, amit legtöbbször kissé elferdült valóságérzékelésű sci-fi fanok állítanak. Abban ne nagyon reménykedj, hogy majd leülsz egy sörre/bambira valami földönkívülivel és csacsogtok:P
2012. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Kocsmából hazafele gyakran találkozok reptoidokkal.
2012. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én úgy tudom előtte be kell etetni hogy arra menjenek.
2012. jún. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

IGen.. a legnagyobb igazság Legyél jokor jó helyen..

Én haverom egyszer full véletlen kint voltunk sétálni,,utána 7 óra fele a tiszán meg láttunk egy Zümögö kerek ufot.. de elég gyorsan ment mire leértünk mert valamilyen szinten a ház takarta addigra már eltünk elég gyorsan ment.

2012. jún. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!