Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az afrikai eredetű homokkal kapcsolatban, szerintetek lehet benne vmi?

Figyelt kérdés

Egyes elméletek szerint, az európai autómosó tulajdonosok a felelősek az afrikai homokvihar miatt, amit egészen magyarországig hozott a szél.

Az elmélet szerint, így akarják rászerni az autótulajdonosokat, h minél többet hordja hozzájuk az autótulajdonos a kocsiját mosatni. Elvégre ki szeret koszos autóval járni?

Szerintem lehet benne vmi, csak azt nem tudom még, h hogyan is csinálják.

Szerintetek mi a véleményetek erről?


2019. ápr. 27. 10:27
1 2
 11/13 anonim válasza:

Itt rázták le magukról a Soros által betelepített afrikai migránsok.EU-s kampány fogás lesz majd O1G részéről?Lehetséges,mert én már semmin sem csodálkozok.

Ez is csak elmélet?

2019. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez kőkemény határozott talán. :)
2019. ápr. 27. 11:44
 13/13 TappancsMancs ***** válasza:

"hívjuk ezentúl sivatagnak"


Felőlem.


A homok Szaúd-Afrikábiából jön és talán nem tudom a tippem hogy nincs esetleg ki tudja, de mindenesetre legalábbis azt rebesgetik, hogy a hírek szerint a terjesztett pletyka mégis azonban kifogásolható, de nincs apelláta a panasz észrevételének fennálló gyanúja rávetülő árnyéka ügyében.

2019. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!