Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valamelyik nap a helyi buszjáraton összefutottam egy régi, kedvesnek egyáltalán nem nevezhető ismerőssel (vagy is kedvesnek kedves, csak a maga módján). Egymástól nem messze ültünk, és majdnem egész úton engem nézett, meg mosojgott, mint valami kisgyerek! Na mindegy, nem törődtem vele, mert nem szólított meg, én meg már hozzászoktam, hogy vannak fura dolgai neki! (Ráadásul nem egy topmodell, van rajta pár KG sújfelesleg, amiről lehet, hogy tényleg nem ő tehet, ugyanis tisztában vagyok vele, hogy ez több betegség tünete is lehet, vagy csak szimplán nem kellene annyit enni. Emlékszek, régen, még annó a suliban rengeteget evett)


Nemsokkal az út után, rámírt Messengeren (értitek, mint ha napiszinten tartanánk a kapcsolatot), hogy "Szia, mizu, hogy vagy?" Meg hogy "Nem lenne-e kedved találkozni velem?" meg elkezdett beszélni a "régi szép időkről", meg hogy mennyire helyes vagyok.


Félre ne értsetek, semmi bajom vele, csak tartsa magát távol tőlem, amennyire csak lehet.


Szerintetek hogyan rázzam le a csajt, úgy, hogy ne bántsam meg őt egy életre (nem a stílusom megsérteni az embereket)


Vagy menjek el vele randizni?



2019. jún. 27. 12:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hogyha azelőtt nem is nagyon beszelgettel vele akkor szerintem ne írj neki vissza. Meg ha már rád ir személyesen is tudott volna köszönni. Nem bírom az ilyen embereket akik irkalnak de köszönni meg nem tudnak
2019. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy csak félt odajönni.
2019. jún. 27. 12:55
 3/12 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Vagy menjek el vele randizni?"

Mi van, mégis bejön? :D

Ha ló nincs, jó a szamár is?


Szerintem le lehet pattintani valami olyan szöveggel, hogy nem lenne rossz, de mostanában elég sűrű az életed, arra is alig találsz időt, hogy a csajoddal találkozz.

Ez úgy kábé diplomatikus paffra küldés.

2019. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Küldd hozzám a malackát, ha már nem vagy elég férfi hogy rendesen intézd ezeket a dolgokat. :P
2019. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Fejlemény van emberek!


Most már a munkahelyemen is "zaklat"!

2019. jún. 27. 15:25
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem sok esélyt látok rá, de szerintem látta a kérdést, és gondolta "meglátogat".


Ha ez még nem lenne elég, azzal jön nekem, hogy "látja rajtam, hogy örülök neki".

2019. jún. 27. 15:46
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Miért nem akarod megdugni?


Aztán eljátszod h depis vagy és most csak szexkapcsi megy... Neki is puncija van és az tuti hogy szép is!


Amúgy tisztelned kéne ha a csaj teszi meg a lépéseket! Ez mindenképp dícséretes szerintem.

Aztán lehet hogy megismered és rájössz h nem is rossz arc.


Az írásod alapján nagyon barátságtalan vagy. Ilyen undok mogorva embernek látod magad belülről is???

35F

2019. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok barátságtalan, csak szimplán nem voltunk jóban a suliban, és nem szerettem volna, hogy ez tovább folytatódjon!


De adok neki esélyt, ugyanis mindenki megváltozhat! (Ráadásul akkor még tizenéves fejjel egész máshogy néztünk egymásra, mondhatni az ellenséget láttuk egymásban) (Amúgy most én 27/F vagyok, és az ő életkora is 2-essel kezdődik, de nem szeretnék semmilyen személyes adatát nyilvánossá tenni az engedélye nélkül).


Ma délután, miután hazaértem, felhívtam őt (telefonon), és több, mint másfél órán át beszélgettünk, nevettünk!

Egészen más most, mint rég volt!

Nem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani, de lehet, hogy hiányzott!


Most jobban belegondolva, lehet, hogy rossz ötlet lenne/lett volna őt lepattintani, ugyanis nekem nem a kinézetével volt bajom, hanem a gyerekkori viselkedésével (vagy épp az én viselkedésemmel)


Utolsó válaszoló:

Nem mindenkit a szex motivál!

2019. jún. 27. 21:51
 9/12 anonim ***** válasza:

a megoldás 1,09-1,11 között


https://www.youtube.com/watch?v=2Q7yf51zhIA

2019. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:
2019. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!