Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek? (Bővebb lent)

Mihez kezdjek? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Az a gond hogy teljesen egyedül érzem magam. De nálam ez már nem újdonság. Nincsenek barátaim akik úgy igaziak lennének. Aki ott van velem jóban rosszban. Vannak ilyen "habi" barátaim akikkel néha beszélek de nem sokat. Egésznap itthon vagyok és bevagyok zárkózva magamba. Jó lenne ha lenne egy olyan barátom akivel mindent megoszthatok és segít. Azt tudni kell rólam hogy elég zárkózott vagyok. Nem vagyok nyitott. Inkább szeretek hallgatni mint beszélni. A kérdésem az hogy mit tegyek ? Olyan jó lenne ha valakivel megoszthatnám a gondjaimat és érzéseimet.. 😑 de nem lehet.. segítsetek kérlek.


Utóirat: tini fiú.


2019. júl. 29. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok/voltam én is.

Ott volt a családom (bár nekik sem mondok el mindent... sőt elég sok mindent.)

Ha az a gondod, ismerkedj lányokkal. Nem kell se tanács, se semmi... csak önbizalom. (mert általában azzal szokott a gond lenni).

Keress egy jó hobbit, ami eltereli a gondolataidat (nálam ez a motortartás volt (tudom furcsán hangzik, de amennyit már szerelnem kellet... olyan mint egy "kis" kedvenc :D)

Szintén egy serdülő fiú.

2019. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezért tartom szemétségnek ha a szülők megállnak egy gyereknél mert önzőek és nem akarnak vesződni többet...


Barátkozz! Ez a legjobb tanács. Járj sportkörbe! Tapasztalatom szerint a küzdősportos és a páros sportos klubokban vannak a legnormálisabb és legközvetlenebb emberek. Esetleg társasjáték klub lenne még jó neked.


Amúgy meg ha lesz önbizalmad és érdeklődésben is be tudod magad majd lőni h mi érdekel a világból akkor majd nyitott leszel.

2019. aug. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi az ötelet de nem vagyol se foci, se sport rajongó ugyhogy egy mindenképp hanyagolom és hanyagoltam is .. :D
2019. aug. 31. 05:28
 4/4 A kérdező kommentje:

Vagyok*

Ezt*

2019. aug. 31. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!