Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdjek aggódni? Bővebb. lent.

Kezdjek aggódni? Bővebb. lent.

Figyelt kérdés
Kb. Pont ma vagyok 5 hetes terhes.és ma nagyon halvány rózsaszín folyást láttam a tisztasàgin.jobb oldalamon kicsit feszítő érzés. Mik lehetnek ezek? Most vettem be egy magne b6-ot.mitől lehet ez?
2014. ápr. 9. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz mielőbb, hátha gyógyszerrel visszafordítható a folyamat.
2014. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem marad meg a baba? Lát már valamit az orvos ilyenkor?
2014. ápr. 9. 18:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Én elmennék dokihoz mert lehet progeszteronpótlásra van szükséged, természetesen az is lehet hogy semmi gond nincs! Ilyenkor már persze lát petezsákot. Szívhangot még nem sajnos. Első voltam.
2014. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Holnap megyek.remélem nem komoly, csak túl paràzom.
2014. ápr. 9. 18:34
 5/11 anonim ***** válasza:
én 5 hetesen mentem és kaptam hormonpótlást. Rózsaszínes folyással, barnázással bármikor mehetsz, ekkor nem az számít, hogy hány hetes vagy.
2014. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. És minden rendben van azóta?
2014. ápr. 9. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Tavaly amikor én barnázással mentem (de az nem enyhe rózsaszín volt, hanem valóban nagyobb barna), akkor már hiába kaptam a pótlást, sajnos az a baba nem maradt meg. Most újra terhes vagyok és az előzményekre való tekintettel már rögtön mentem orvoshoz a gyógyszerért (5 hetesen mentem), és kaptam is pótlást rögtön. 11 hetes vagyok, a 20. hétig kapom az utrogestant és minden rendben van eddig. :-)

Szóval nyugi, nem jelenti feltétlenül, hogy baj van. Nagyon sokan tapasztalnak ilyet, kapnak pótlást, ha az a gond és nagyon sokaknak segít is. A barátnőmnek is volt ilyen rózsaszín folyása, neki is akartak adni gyógyszert, de ő elutasította (ő elég furán gondolkodik, azt mondta, hogy a baba döntöse el, h maradni akar-e, ne az orvosok és ezért nem is szedte be a hormongyógyszert) Neki pár nap alatt magától elmúlt a rózsaszínes folyás és lett egy egyészséges fia.

2014. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál. Ezt írta a papírra

Az uterusban 6 mm-es felritkulás látható.

Uh-n látta a szikhólyagot is.ez akkor jó ugye?2 hét múlva kell vissza mennem.

2014. ápr. 10. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
És mit mondott a rózsaszín folyásra?
2014. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Arra igazából semmit.azt mondta ha erősödik vissza kell menni egyből.

Ma már nem volt, nem is fájt a hasam.

2014. ápr. 10. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!