Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon megijedtem. Ez normális...

Nagyon megijedtem. Ez normális? Létezik, hogy szívtelen legyek?

Figyelt kérdés

Egy elterjedt, hírhedt közmondas szerint a szem a lélek tükre, nincs igazam? És mi van olyankor, ha nekem annyira sötét szemem van, hogy észrevehetetlen a pupillám? Pedig az egy nagyon fontos minden látószervvel rendelkező élőlény számára.

A léleknek a legfontosabb része a szív.

Most akkor nincs szivem?



2019. aug. 3. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
TE tényleg ennyire ostoba vagy vagy csak tetteted?
2019. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

*nagyon fontos dolog.

Elnézesülért esedezem!

2019. aug. 3. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiknek ha reggel felkelnek és még nem aludták ki magukat, mufurcnak, vagy kifejezetten haragosnak tűnhet a tekintetük. Láttam már ilyet többször is Tehát emiatt szerintem nem kell aggódnod. Vagy pl szeressed már saját magad; és akkor ha nézed a tükörben, megnagyobbodik a pupillád, ha őszintén szereted és elfogadod magad (De nem egoizmus; csak ezt mondod, hogy "ez vagyok én , ilyen vagyok én" Tehát hogy pl te azt a csodát hoztad a Világba, h olyan vagy, amilyen vagy. Egyébként , ha már ez megfordult a fejedben, akkor talán mégsem vagy szívtelen, nem?:) Úgyhogy ne aggódj. Aludjad ki magad; ozt hallgassál valami szívderítő zenét; menj ki a természetbe a madárcsicsergést reggel meghallgatni. :)
2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Anikó volt a lány osztálytársam. Szép csaj volt hatalmas mellekkel és bár vékony volt, jó teste volt. A szeme viszont annyira sötétbarna hogy nem igazán látszott a pupillája. Én is belegondoltam h nem látni és hogy ez olyan mint valami ördögűzős film. Az is eszembe jutott hogy nem tudnék olyan csajjal lenni akinek szemtengely ferdülése van mert nincs egy ép tiszta tekintete. De számos példa van hogy ezzel csak én vagyok így. Sok ember ezen lazán túllép. Anikóval jártam volna. De egy kancsal nővel nem hiszem.


Másodsorban: Ha kamu kérdést teszel fel akkor legalább figyel oda h ne írj baromságokat! Lélekről volt szó nem szívről meg szívtelenségről!

2019. aug. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!