Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az egy dolog, ami szeretnék...

Az egy dolog, ami szeretnék lenni nem lehetek, de semmi más nem érdekel. Mit lehet ilyenkor tenni? Már nem nagyon bírom.

Figyelt kérdés

Már egész kis korom óra buszvezető szeretnék lenni, de színtévesztésem van, és ez annál kizáró ok.Nemtudok dönteni, hogy mit csináljak, mit tanuljak tovább, csak arra, hogy belehalok, ha nem lehetek buszvezető. Egyszerűen semmi más nem érdekel, csak az, már azon is gondolkoztam, hogy öngyilkos leszek, mert nem fogok olyan foglalkozást találni, ami érdekel, és 1 nagy trágya lesz az életem. Egyszerűen semmi más nem érdekel.Néztem mindenféle szakmát, szinte az összeset átnéztem, de tuti, hogy egyiket sem csinálnám szívesen. A szüleim is cseszegetnek, hogy tanuljak már valami szakmát, de ha egyik se tetszik mit csináljak? Van értelme így élni?



19/F


2019. aug. 4. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Műtét nem jöhet szóba? Persze nem veszélytelen, de ha ez életed álma, akkor ne add fel.

Én meg légiutas kísérő szerettem volna lenni nagyon sokáig, de mindenhova túl alacsony vagyok. Na ezzel aztán végképp nem lehet mit kezdeni. Sajnálom, de tudomásul vettem, hogy ez nem az én hibám és a panaszkodástól, sopánkodástól nem leszek magasabb, csak a kedvem lesz pocsék. El kellett fogadnom, hogy nekem más lapot osztott az élet és a saját helyzetemből kihozni a legjobbat.

2019. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyasmi akarjál lenni, ami lehetsz.
2019. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? :D


Amúgy meg:

[link]


Itt azt írják h talán van remény.


Ha buszsofőr nem is de buszgyártásban biztos van hely ezer féle szakmában. Egy biztos azért totál hülyeség megölnie magát valakinek mert nem vezethet buszt!


Keress egy busz-szimulátor játékot és játssz vele számítógépen. Vagy ki fog elégíteni vagy megunod. Az ember változik.

2019. aug. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is ugyanígy vagyok mint te. Azóta találtál valamit?


16/F

2019. dec. 24. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!