Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Mit csinálok...

Miért van ez? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Hello. Szóval elmondanám, hogy mi a dolog. Nekem sose volt egy fiú barátom. (mármint BFF) Valahogy az évek alatt sosem alakult ez ki. És ebből adódik, hogy barátom se volt még, ami nem meglepő. Csak már egy 16 éves lány kicsit vágyik erre, persze nem csettintésre szeretném elérni, nem vagyok hülye, csak egyszerűen nem értem miért. Sosem voltam olyan visszataszító senkivel sem, mindig beszélgettem ha úgy alakult.

Az én tippem az, hogy mivel nehezen engedek közel magamhoz embereket, meg én annyira nem merek beszélgetést kezdeményezni, mert túl gondolom a dolgokat (ezért is szeretek inkább írásban ismerkedni), ez lehet az okozója. DE mióta ezeket így beláttam, próbáltam rajta segíteni, de még mindig semmi. Szóval valaki Help. Veletek is előfordult ilyen? (zárójelben megjegyezném, hogy 162 cm, 52 kg, és nem vagyok csúnya de nem is mondanám magam szépnek, hogy őszinték legyünk.xd) 16L



2019. aug. 6. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdekel a másik ember igazábol. Csak annyi, hogy fiú.
2019. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írásban könnyebb. Élőben én se mondanám el hogy szívesen letépném a ruhádat és végigcsókolnám a tested majd magamévá tennélek stb. :D Írásban könnyebb. Estefelé is könnyebb. Az este sok embert közvetlenebbé tesz mert csendesebb és intimebb idő. Nem volt még barátod? 24 évesen vesztettem el. Benne lettem volna 16 évesen is csak nem volt csaj aki benne lett volna. Vagy lehet h lett volna csak én voltam elég éretlen hogy belemenjek egy "kapcsolatba" vagy amit a fiatalabbak annak neveznek. Nics ezzel semmi baj. Még. De az idő telik. Amit kihagysz azt senki nem adja vissza neked. Nekem se adta senki. Ki kell használni a lehetőségeket! Azokat viszont meg kell teremteni vagy ha megteremtődnek akkor közeledni kell hozzájuk hogy az adott pillanatban benne lehess. :)
2019. aug. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Egy kicsit félreértettük egymást, ugyanis én nem akarom "elveszteni", meg még semmi ilyesmi. Elsősorban nem erre vágyom, hanem arra hogy kicsit közelebb kerüljek hozzájuk, mint barát vagy esetleg barátnő. De az utóbbira lenne esély kialakulni, ha már az előbbi megvan. De NINCS!!
2019. aug. 7. 14:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Eg igen, tudom. De pont ez a kérdésen hogy hogyan?
2019. aug. 7. 14:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Sorry az elírásért..
2019. aug. 7. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát,akkor én azt tudom javasolni neked,hogy egy társkeresőn ismerkedj meg egy hozzád hasonló emberrel.Biztosan van valaki és,minthogyha láttam volna és válaszoltam is volna egy szintén félős embernek akinek nincsenek barátjai,azt majd megkeresem neked.


Üdvözlettel:egy random ember

2019. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2019. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem segítettem!:)
2019. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:
100%

Nem feltétlen lesz a barátságból kapcsolat. Ez mindenkinél másképp megy, de nálam aki barát volt, az nem került át sosem a "pasi" kategóriába, mert egyszerűen nem tudtam rá "pasiként" nézni. Aki érdekelt, azt pedig nem akartam barátomnak tudni, ha egyszer kapcsolatot akartam vele. Remélem, érthetően fogalmaztam.

16 évesen nem vagy még semmivel sem elkésve, sőt, pont ez az a kor, amikor a lányok többsége elkezd kapcsolatra vágyni, ez természetes (persze most már könnyen beszélek, annak idején nagyon magányosnak éreztem magam, hiába vettek körül barátok). Amíg csak úgy gondolsz rá, hogy "jó lenne egy srác magam mellé", addig nem is szükséges különösebben foglalkoznod a kérdéssel, mert nem tudod pontosan, hogy mit/kit is szeretnél, csak a helyzet után vágyódsz, amit elképzeltél. Mikor majd ez a vágyakozás egy adott személy felé fog kivetülni, akkor érdemes elkezdeni foglalkozni vele, ismerkedni, közeledni hozzá, stb. Jelenleg még nem vagy teljesen készen rá, de ki tudja, talán jövő héten már az leszel. :)

Szóval nem csinálsz semmit rosszul, csak még nem tartasz ott, hogy egy valaki érdekeljen, akivel szeretnél lenni, hanem csak egy elképzelt érzésre, helyzetre vágyakozol. Ne erőltesd, hagyj időt mindenre, ráérsz, előtted az élet. :)

2019. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Változott valami azóta?
2021. máj. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!