Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert? Valamit rosszul csinalok?

Miert? Valamit rosszul csinalok?

Figyelt kérdés

5-7 osztályba nagyon nagyon jóba voltunk.

Mivel a nyaron nem nagyon találkoztunk (elvoltam utazva) addig egy másik osztálytársammal logot,aki kicsit bezarkozottabb,es oszinten szólva senki sem kedveli az osztályba.

Nem jelenti azt hogy nem taliztunk a nyaron,hanem inkabb nagyon keveset.

Mikor viszajottem 8 osztalyba,akkor minden ugyanugy ment.

Csak eszrevettem szunetekbe inkabb azzal az osztalytarsammal van akivel nyaron is volt,sot sulin kivul is mindig vele van szinte mindig. Alig talalkozunk nem ugy mint regen.

Viszont osztalykirandulasaink alkalman iden mindig velem volt egesz vegig mivel engem ugyebar kedvel az osztaly is es stb.

Vagy ha valami paros dologrol van szo akkor altalaba velem jon.

Kezdem ugy erezni,hogy elfogom vesziteni es en csinalok valamit rosszul..Szerintetek miert?

Eskuszom a siras kerulget,nem akartam ot elvesziteni.

Ja,es UI: Nem akarom ot kisajatitani,csak nem akartam eltavolodni tole.

A masik lany osztalytarsamrol irok egy kicsit bovebben:

-Elegge bezarkozott,es ahogy mar mondtam nem nagyon kedveli senki,gunyoljak.

-A baratnom minden kivansagat teljesiti,nincs egyenisege inakabb a tesoja stilusat veszi fel.

-A tesoja tarsasagaval vannak neha,amit a baratnom nagyon szeret,mert birja ott az embereket.

Nem tudom mit tegyek,nem akarom elvesziteni.

Bocsanat ha nehezen erthetoen magyaraztam.

Kerlek irjatok normalis valaszokat es ne leszolasokat...

nincs ekezet a billentyumon,probaltam helyesiras javitoval de csak a szoveg elejet tudtam. :)



#barátnő #elveszetseg
2015. nov. 13. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért utálod azt a másik lányt annyira?
2015. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem utalom.

Csak azt mondom mindenki utalja. :)

2015. nov. 15. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

túl hosszú

de a válasz: nem

2015. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!