Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy adjak le az egomból? 😫

Hogy adjak le az egomból? 😫

Figyelt kérdés
Hat idefordultam mert nem barataim nem vettek konolyan es en is csak most jottem ra, hogy lehet ez nem normalis. Gyonyorunek tartom magam es nagyon kiakasztanak az olyanok mint pl.: lakotarsamnak atjott a baratnoje egyszer es en is beszelgettem veluk es mondtam hogy pont aznap csinaltattam a hajam es hogy milyen szep amire o azt mondta hogy szerinte nem all jol a szokitett haj ezen kicsit belheztam is... mindig magamrol beszelek es nagyon lenezem a tobbi embert mar rajottem hogy ez nem normalis de egyszeruen nem tudok ugy banni az emberekkel mintha nem lennenek az en szintem alatt.
2019. aug. 11. 17:36
 1/2 anonim válasza:
100%

Durván önbizalomhiányod van. Félsz, nem vállalod fel a sérüléseid, és tudatosan/tudatalatt ebbe menekülsz hogy te fentebb állsz mindenkinél, te vagy a legszebb/legvonzóbb csajszi és aki ebbe bele mer kötni, annak torkát vágod és rögtön támadásba lendülsz. Igen, az egy jó felismerés hogy ez egó. Dolgozz magadon. Derítsd ki, miért reagálsz így? mi a gyökere az egésznek? Mivel azonosulsz? Ki bántott meg? mire fel ez a védekező reakció? miért félsz attól ha valaki szebb, jobb mint te? megfelelési kényszer?

Azt ne felejtsd el, ha önmagadnak megfelelsz,szereted és elfogadod magad akkor nem lesz semmi gondod a többi emberrel és el tudod fogadni úgy ahogy. :) 22/F

2019. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alázat-nak hívjàk azt ami neked kéne egy ralkappal. Ezenkívül felszínesnek is tűnsz mert az érték nemcsak a külső. A szépség igényesség jó de csak külsőség így csak a dolog fele sem. Vigyázz az idiotizmussal is vigyázz mert a "nem áll jól" nem egyenlő a "nem vagy szép"-pel...

Az alkoholisták pl a felsőbb hatalom vagy Isten elfogadásával gyakorolják az alázatot. Az alázat azt jelenti pl h megnézel egy életrajzi filmet valami nagy emberről és rájössz h milyen messze is vagy tőle. Megnézed a History Chanel doku sorozatát a 30 éves háborúról és rájössz menyivel szerencsésebb vagy. Megnézed a 13-as táborról szóló filmet Érszak Koreáról a youtube on és rájössz h mennyire hangyafa$znyit se számít a te $zaros kis problémád a hajadról. Megnézed a Chernobil filmeket ugyanott és látod az orosz emberek csodálatraméltó önfeláldozását és lehet hogy rájössz hogy a legtöbbnek a nyomába se érsz és soha nem lennél képes olyan vállalásokat és áldozatokat hozni. Vagy amikor a német veterán azt mondja hogy tudták hogy 44-ben a tengeralattjárón szolgálók 98 százalékára halál vár pár hónapon belül de mit tehettek volna, ha nem mennek ki akkor a szövetségesek a rájuk fordított kapacitásokkal Németországot bombázták volna, és ma is ugyanúgy megtenné mint ahogy sokszáz és ezer tengerész tette ezt meg pedig tudták h mi vár rájuk. A legtöbb mai ember sehol sincs ezekhez képest és az a tippem h te sem... Láss többet a világból és azt is meglátod h milyen kis jelentéktelen porszem vagy te mindenhez képest és hogy a hajad színe annyira sem fontos hogy holnap vajon esni fog-e...

2019. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!