Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek megtudom változtat...

Szerintetek megtudom változtatni a személyiségemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23/L vagyok, sajnos az életem eléggé elcsúszott.Kiskorom óta óvtak mindentől a szüleim, soha semmiért nem kellett megküzdenem.És ez most kiütközik, nem vagyok képes semmire.Nincs akaraterőm , nincs motivációm.Nem látom magam előtt a jövőmet, azt tudom hogy nem tartok sehol és elegem van belőle.Eljutottam a legmélyebb pontig ebben az állapotban, felemészti a mindennapjaimat a túlgondolkodás hogy mi lett és mi lesz velem.Változni szeretnék, viszont nem tudom lehetséges-e.Félek hogy soha nem lesz akaraterőm semmihez.

Szerintetek képes egy ember úgy felállni egy ilyen állapotból hogy a végén pozitív kimenetele legyen ?



2019. aug. 24. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

az a jó, hogy néha egyszerűen csak történnek maguktól dolgok, aztán kizökkensz abból amibe azt hitted bele vagy ragadva, és így talán megindulsz valamerre. illetve néha motiválni kezd valami, de mivel nem gyakran, ezért elég erősen, szóval azt könnyű követni. legyél életművész, kerülj ki a komfortzónából, nemtom elég nagy falat ez a kérdés, meg nyilván én se vagyok a helyzet magaslatán, ha ide irogatok (amúgy tényleg nem, nyilván itt mindenki csak telitorokból visít, vagy röhög a kérdezőkön, hogy HAHI EZ EGY GYÖKÉR)


szóval ja, elvileg tőled függ.

29/eff

2019. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!