Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg tudom valtoztatni a...

Meg tudom valtoztatni a termeszetemet es a szemelyisegemet?

Figyelt kérdés
Meg tudom valtoztatni a termeszetemet es a szemelyisegemet? Vagy az leszek mindigis ami genetikailag belem van kodolva?
2016. ápr. 24. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ez csak rajtad múlik. De először is jó lenen tudni, hogy milyen a természeted. Mi az, ami miatt változni szeretnél.
2016. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert anélkül elég nehéz (valójába lehetetlen) megmondani, hogy hogyan kéne megváltoznod. Hiszen egész másképp kell hozzáállni egy született elmebeteghez, mint egy olyanhoz, aki nem szereti magát. Ha elmondod mi a problémád, akkor elmondjuk, hogyan kéne megváltoznod.
2016. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod megváltoztatni magad.És ne is akarj megváltozni.Gondolom azért akarsz,mert a többiek nem fogadnak el.Egy nap találsz valakit aki elfogad,jobb esetben aki hasonló hozzád,és akkor majd bánod,hogy meg akartál változni.
2016. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindez kb. 60%-ban a nevelésedtől függ, 40% genetika.

Nem lehet megváltoztatni, de a viselkedésed igen.

Tehát el lehet gondolkodni, hogy amit csinálsz, azt jól csinálod-e, és tényleg így is szeretnéd mind?

Ha nem, akkor a tudatos dolgokon tudsz változtatni.

Olvasd el ezt:

[link]

2016. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
de igen meg lehet változni.. nekem volt egy barátnőm, középsuliig kis butácska, naiv, gyenge lány volt, aztán rá 7évre egy melóhelyen dolgoztunk és csak lestem milyen egy bunkó, parancsolgatós, érzéketlen ember lett.
2016. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"rá 7évre"

A személyiség fejlődik.

Ez nem azt jelenti, hogy ő maga akarta volna változtatni.

2016. ápr. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!