Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes vagyok egy színészbe...

Szerelmes vagyok egy színészbe mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyira jóképű és annyira jó hangja van

Irjak neki chatan?



2019. aug. 28. 21:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak külföldi de tudok angolul ugyhogy...mit tegyek?
2019. aug. 28. 21:19
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért nem segít senki?!
2019. aug. 28. 21:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, milyen nevetséges azt hinni, hogy szerelmes vagy valakibe, akit egyáltalán nem ismersz. Nem tudod, milyen ember, csak azt látod, hogy jóképű. Ettől még lehet egy buta, igénytelen, udvariatlan, beképzelt önző pötsch.

Inkább viselkedj felnőtt ember módjára. Hány éves is vagy? 12? Akkoriban divat az ilyesmi, viszont 12 évesen még nem lenne szabad itt lenned.

2019. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na jó inkább hagyjuk
2019. aug. 28. 21:56
 5/12 A kérdező kommentje:

Kihagytam hogy normális válaszokat kérek

Nem sértőeket

Mert tényleg belé zúgtam

2019. aug. 28. 21:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, minden tini szerelmes életében legalább 1x egy hírességbe, ez teljesen normális. Ne írj neki, mert úgysem válaszol, vagy ha mégis érkezik válasz, azt nem ő írja személyesen. Ilyen pasik itthon is szembe jönnek veled az utcán, ne olyanra vágyj, akinél semmi esélyed.
2019. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sértő definíció szerint az, amin te megsértődsz. Azaz ha nem akarsz sértő választ, azt jelenti, ne írjunk semmit. Ma már mindenen meg lehet sértődni.


Neked nagyon tetszik. Szexuálisan vonz. De ez még nem szerelem.


Mikor beszéltél vele kettesben? Tudod, mi a kedvenc színe? Egy cikis gyerekkori történetét ismered? Mikor játszottatok együtt?

2019. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár hiszed, vagy sem elmúlik. Később, nevetni fogsz az egészen.
2019. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
76%

xDD hogy mi vagy??

Te jó isten.

Szerelmes biztos nem,butus.

2019. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha írsz is neki,és jön is válasz,akkor se fogod tudni,kitől jött az a válasz...írhat vissza valaki csak kibacásból is meg stb...

Szerintem csak simán álmodozzál tovább,amíg meg nem unod,mert egyszer úgyis kinövöd. Az a szomorú igazság,hogy soha nem lesz köztetek semmi,ha meg egyszer érne egy olyan igazi kurrrrvanagy szerencse,hogy mégis,akkor no komment...

2019. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!