Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 hónapja szerelmes vagyok...

13 hónapja szerelmes vagyok egy magyar, ismert színészbe, aki nagyon sármos, de sajnos jóval öregebb. Más férfira azóta nem is tudok ránézni. Összejönni úgysem fogunk, nagy a távolság köztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem csak a a világosszőkék jönnek be,ez az illető is az,mást rajta kívül ilyen külsővel még nem láttam.
2009. okt. 3. 10:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz: Megoldod magadnak, más férfiakra bámulsz, filmet nézel, olvasol, sokminden ergo "felülírod a gondolataidat" és idővel(változó, nem tudom nálad mennyi) azt veszed észre h már nem is gondolsz rá annyit...

Talán nem olyan nehéz: Ezt egyébként úgy hívják erotománia. Ha felkeresel egy pszihiátert talán tud bevált tanácsokkal szolgálni.

2009. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora hülyeséget. Marha nagy szerelem lehet egy vadidegen emberrel. Nem tudom, hány éves lehetsz, de szerintem még 15 se, főleg, hogy így kikötöd, hogy csak a világosszőkék jönnek be. Így aztán szerintem jobb is, ha még valós férfiakkal sem foglalkozol. Majd pár év múlva.
2009. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Meg kérdezhetem hogy ki az? :)
2009. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ki nem írom,ki az,mert szerintem nem nehéz kitalálni,van még pár dolog,amit nem írtam le,ezért ilyen hülye a kérdés
2009. okt. 3. 11:20
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
szia nekem elmondhatod én segítek főleg a felejtésben! Írj privit nyugodtan!:)
2009. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Veled is volt hasonló?
2009. okt. 3. 13:11
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Velem már volt. Sőt, van.:P

Dobj rám egy privit, ha akarod.:)

2009. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Kinövöd.
2009. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
szia. hát én se tudom hogy ki az, és igenis nehéz kitalálni mert csak annyit tudunk hogy világos szőke haja van és sokkal idősebb nálad. Nekem is sok színész, énekes van akire azt mondom hogy húú azta. Brad Pitt, Háry Ricsi, Johnny Depp... De 2 éve boldog párkapcsolatban élek, de azért szemem van :P és tudom hogy ezekért a sztárokért még rajtam kívül millióegy csaj oda van, és élem az életem, csak max ha látom őket a képernyőn akkor azért megnézem őket :D Neked is azt ajánlom hogy gondolj arra hogy abba a sztárba még rengeteg csaj ,,szerelmes" és hogy családja van meg tök más élete. Arra is gondolhatsz hogy ha neadjisten öszejönnétek akkor milyen féltékeny lennél a 1000000 csajra aki rá van nyomulva és az aláírásáért könyörög. róbálj meg ismerkedni a környezetedben és hidd el, sokkal könnyebb civil emberrel járni mint híressel. Nekem a barátom még csak egyszer szerepelt a tévében, de sokan felismerik és azt utálom.
2009. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el légyszi ki az, hátha így jobban tudunk segíteni.
2009. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!