Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gaz ha egyedül...

Szerintetek gaz ha egyedül fogom le elni az életem?

Figyelt kérdés
Már rég óta nincs barátnőm és nem is volt de nem találok senkit se és már teljesen le mondtam róla és az utóbbi időben úgy vettem észre hogy nagyon jól el vagyok magamnak csak ettől a többi ember nem fog ki nézni engem ha pl leszek 30 éves és egyedül élek?

2019. aug. 30. 02:52
 1/9 anonim ***** válasza:

“Már rég óta nincs barátnőm és nem is volt“


Most akkor volt egyáltalán, vagy nem?

2019. aug. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kathryn_Croft válasza:
Mennyi idős vagy?
2019. aug. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Egyedül sokkal hasznosabb és tevékenyebb életed lehet, senkihez nem kell alkalmazkodnod, és azt teheted, amihez kedved van.

A párkapcsolatok főleg veszteséget termelnek. Amennyi csalódásban és pofáraesésben lenne részed, mire meg is találnád a végére az "igazit", már úgy leszel vele, mint a nyuszika a medve fűnyírójával.

2019. aug. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MrPifta ***** válasza:

Egyrészt remélem találsz valakit.

Másrészt egyedül is rengeteg jó dolog van az életben, ne aggódj

2019. aug. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így rendben van, mert olyan szinten igénytelen vagy, hogy így jobb mindenkinek.

Neked is, mert nem kell törnöd magad - és másnak is, mert nem szenved tőled.

A többi ember közül mindig lesz olyan, aki kinéz, kibeszél - de ez az ő baja.

2019. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bízz magadban!A munkahelyeden vagy valami társkeresőn keress valakit!Akár járhatsz valami helyre,mint például bowling klub és ott is találkozhatsz valakivel.Használd ki a hobbiaidat!


Üdvözlettel:egy random ember a sok közül

2019. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki a szobából. A legjobb futó sem tudna úgy versenyt nyerni, ha nem áll rajthoz.
2019. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
badoo.com-on egy rakat jó és értelmes nő van 20-50 éves korig, de akad néha olyan 50-60 feletti akit simán bevállalnék. Szóval aki ilyen felhozatal mellett egyedül marad az ritka nagy barom! Hidd el hogy dunát lehet rekeszteni a jobbnál jobb egyedülálló csajokból!
2019. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

örülj neki! sokkal többet nyersz azon, ha egyedül maradsz!

a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük, te csinálsz jobb vásárt, ha egyedül maradsz!


"mert olyan szinten igénytelen vagy, hogy így jobb mindenkinek."


miért igénytelen? mert jobbszeret egyedül lenni?

milyen kár, hogy most pl. a vírushiszti idején ezek az "igénytelenek" elég jól átvészelték a karantént, ti meg már három nap után a falat kapartátok

az úgynevezett "igénytelen" emberek önellátók lesztek - ti meg örök életetekben másokra lesztek utalva, életképtelenek


"A legjobb futó sem tudna úgy versenyt nyerni, ha nem áll rajthoz."


ja, csakhogy az ember VESZÍT és nem NYER a párkapcsolatokkal

ezért meg teljesen érthető módon senki nem fog rajthoz állni


"badoo.com-on egy rakat jó és értelmes nő van 20-50 éves korig, de akad néha olyan 50-60 feletti akit simán bevállalnék."


aham, az igényeik meg olyanok, hogy egy Olümposzról emigrált félisten se tudna megfelelni nekik


"Szóval aki ilyen felhozatal mellett egyedül marad az ritka nagy barom!"


az ugye megvan, hogy az átlagos férfiak döntő többsége hiába próbálkozik, évekig nem jut párkapcsolathoz?

egy átlagos nőnél ez mennyi idő? 1 óra? 30 perc? annyi se?


" Hidd el hogy dunát lehet rekeszteni a jobbnál jobb egyedülálló csajokból!"


persze, akiknek még az is kevés lenne ha Betmen meg Szupermen szerelemgyereke lennél...

2021. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!