Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy amióta nyári szünet van, minden nap olyan reggel 6-7 ig vagyok fent. Ez már szinte ösztönös, és nem tudom hogy fogok vissza szokni ha suli lesz bár már nem sokára az lesz.

Nem tudom hogy hogy fogok vissza szokni a hamar elalváshoz.

Valaki tudna segíteni?

Valami tanács?

De ne olyat hogy ne gondoljak semmire, meg csak csukjam be a szemem, meg ilyen alap dolgok mert ezek nem válnak be.


Köszi h elolvastad ! És a választ is hogyha adsz. 😊🌸



2019. aug. 31. 05:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma ne aludj a nap folyamán,így estére fáradt leszel és vissza billen a rendszer.
2019. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mozogni kellene egy kicsit, lefekvés előtt meg zuhanyozni és beengedni frisslevegőt.

Ez nagyon nem jó, amit csinálsz. Fájni fog mindened hosszútávon.

2019. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.

Igen én is erre gondoltam ma ki próbálom. Köszi

2019. aug. 31. 17:29
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó.


Igen tudom de nem tudok mit csinálni.

2019. aug. 31. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Először keresd meg a választ, hogy mi az ami ébren tart. Az inszomniának számos oka lehet, ha nem mentális eredetű probléma áll a háttérben, akkor simán csak átállt a bioritmusod egy rossz mintázatra. Helyre fog billenni egy hét alatt amint meglesz az "iskolakényszer".
2019. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csaj vagy, ki tudlak úgy fárasztani hogy aludj. :D

28F

2019. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!