Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ilyenkor a teendő? (Bővebb...

Mi ilyenkor a teendő? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Nagyjából 4-5 éve érzem azt, hogy nincs értelme élnem. 18 éves vagyok, soha nem volt igaz barátom, mindenki kihasznál. Minden problémámat magamban tartom, hiszen nem tudok mondani olyan embert, akiben megbíznék, őszintén megbeszélhetném vele a problémáimat (szüleimmel sem). A környezetem vagy nem tapasztalt semmit, vagy csak leszarnak (szerintem utóbbi). Gyakorlatilag nincs olyan óra, amikor ne jutna eszembe az öngyilkosság gondolata.

Szükségem lenne egy pszichológus segítségére, de nem tudom/nem merem elmondani senkinek effajta igényemet, csak így névtelenül!



2018. jún. 18. 17:45
 1/7 anonim válasza:
Van kedvenc hobbid? Vagy valami amiben ki tudod bontakoztatni az érzéseidet? Keress egy olyan elfoglaltságot amiben örömöd leled és fektess erre nagy(obb) hangúlyt.
2018. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 volt, 10 évig űztem, de a fent leírt problémám miatt ebben sem találtam örömöt, hasonlóakat éreztem, mint úgy általában, ezért abbahagytam. De azért köszönöm!
2018. jún. 18. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Hasonló cipőben járunk, azzal a különbséggel, hogy én az öngyilkosságnak még a gondolatát is megvetem. Akkor érdemes meghalni, amikor a legboldogabb vagy, nem magadba roskadva, egyedül. Ez hülyeség...

Egy év alatt sikerült elvesztenem mindenemet. A menyasszonyom elhagyott egy kölök miatt, azóta gyereket szült neki. A munkámat elvesztettem teljesen önhibámon kívül, el kellett hagynom az otthonomat. Mostanra nem maradt semmim. Nincs szerelmem, nincs lakásom, nincsenek barátaim, nincs munkám és hobbim sincs, amibe temetkezhetnék.

Érdemes élni? Igen! A holnap biztosan szebb lesz. Van jövő, csak meg kell találnunk a saját utunkat.

2018. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg a szüleidet, hogy vegyenek neked egy kutyát. Ezzel szerintem elfoglalod magad és lesz egy barátod. :)
2018. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Ez is számít
2018. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken gondolkozol akkor az azt jelenti hogy unatkozol, aki csinál vagy elfoglalja magát annak nem nagyon jut ilyen az eszébe, keress barátokat,ha szeretnél akkor írj megpróbálok segíteni, igazából velem is ez volt.
2018. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok ha gondolod írj

20F

2018. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!