Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Nincsen sok önbizalmam, bár nem is a padlón van. Olyan osztályom van, ahol szinte mindenki cigizik vagy drogozik, stb.. Én meg nem ilyen vagyok, és velük nem akarok barátkozni. Nem az én világom. Vannak akik nem olyanok, de ők meg csendesek, vagy okoskodóak, és az összes barátom egy másik városban él. Fiú barátokat is szeretnék, mert az sohasem volt, szerintem nem érdeklem őket. Tehát hogyan és hol kellene ismerkednem? Vagy kikkel?
2019. szept. 3. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van hobbid, akkor ott. Vagy valami sport. Vagy neten, ott gyakorlatilag bárhol, ahol lehet emberekkel beszélgetni.
2019. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Önbizalom témában tudok tippeket adni. Ha érdekel írj! Feleslegesen nem írom le, csak ha érdekel.
2019. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan osztályom van, ahol szinte mindenki cigizik vagy drogozik...


Üdv. 2019!

2019. szept. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!