Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol/hogyan ismerkedjek (havero...

Hol/hogyan ismerkedjek (haverok, pár), ha az alábbiak a gondok?

Figyelt kérdés

Van haveri köröm, valamennyire ismerik egymást is, néha - havonta, kéthetente találkozunk, de van, hogy két hónapig se, attól függ, milyen elfoglaltak vagyunk.

Ezen kívül aki fontosabb, azzal kettesben-hármasban szoktunk találkozni.


Azt veszem észre, a haveri köröm is - meg úgy majd' minden fiatal - ilyen-olyan közösségbe, körökbe jár - társasjáték, anime, szerepjáték, vallási közösség miegymás.


Én is kipróbáltam, de nem azt kaptam, amit vártam, amire úgy éreztem, szükségem lett volna. Fojtogatónak éreztem az egészet, úgy éreztem, túl sok a program, túl szoros közösséget akarnak belőlünk kovácsolni, nincs időm a többi haverra, családra, hobbikra.

Szóval nekem nem jött be a heti egy délután-este, külön programok esetén még egy délután meg még egy hétvége, ugyanazokkal az emberekkel.


Nekem az az életforma jön be, hogy aki fontosabb, azokkal kettesben, heti 2-3 ilyen beszélgetős délután, a társasággal meg párhetente.


Viszont így évi szinten egy, maximum két kezemen meg tudom számolni, hány új emberrel találkozom, barátom, mondanom se kell, nincsen.


Mit tegyek?

Nincs olyan kör, ahova elég kéthetente mondjuk elmenni? Nem szeretnék szoros közösségbe tartozni, akik gyakran találkoznak, mindenki mindenkinek haver stb.

Nekem elég az, ha mindenki mindenkinek tudja a nevét, és egy-két emberrel beszélgetek, összehaverkodunk, így új kapcsolatokra teszek szert.


22/L


2014. máj. 2. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Van változás?
2019. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!