Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Először is had írjam le, hogy nem akarom magam sajnáltatni csak véleményt és tanacsot akarok kérni.


Alapvetően nincs rossz életem de olyan mintha nem élnek fura ezt elmagyarazni és nehez is de olyan mintha csak léteznek.


Vannak pillanatok mikor eszembe jut egy érzés gyerekkoromból és azzal próbálom le küzdeni ezt, de ez pár percig valik be.


Igaz egész fiatal vagyok 18 éves de rettentően sokmindent megbántam az életembe, pl rossz lanyba szerettem bele, verekedések, ott hagytam a sulit pedig a szüleim nagyon mellém alltak es még most is anyukám be iratott esti eretsegire, közbe jogsizom es melozok tehat segitenek a hibáim kijavításában.



El járok(jártam) szórakozó helyekre is De ennek ellenére ugy erzem mintha hianyozna valami és félek a jővőtől. Van mikor magától remeg a kezem es hirtelen rosszul erzem magam, eletkedvem az egyenlő a nullaval,az emberekbe már csak a rosszat tudom meglátni és mióta vege lett a legutóbbi kapcsolatomnak nem is tuok szerelmet erezni pedig próbáltam. Orvoshoz kellene fordulnom vagy mit csinaljak?



2019. szept. 9. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy más érzés élni? Miből gondolod, hogy baj van veled?
2019. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az összehasonlitas miatt. Le is irtam tudod az embernek vannak elet szakaszai amiből tud érzéseket, gondolatokat stb.. Meriteni. Es nem erzem ugy mint akkor magam ezelott 2-3 évvel. Csak a szimla lét érzését. De nem hibaztatlak h nem tudod megérteni.
2019. szept. 9. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánat. Keresd a megfelelő partnert, mindjárt visszajön az életkedved.
2019. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ilyen egyszerű nenne. Mindeggy is
2019. szept. 9. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van összehasonlítási alapom. Honnan tudod, hogy nem korral jár?
2019. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs rossz életem de olyan mintha nem élnek ... ez ismerős nekem is!


[link]

2019. szept. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy nem baj, ha elmész egy orvosi vizsgálatra, vérkép stb. Így legalább tudni fogod, hogy nem valami egészségbeli ok miatt van ez, (némely betegségnél lehetnek hangulat ingadozások).

5-10 évenként mindenkinek jól jöhet egy ilyen vizsgálat. Illetve esetleg pszichológus is segíthet. Ő pontosabb diagnózist tudna adni erről, mint itt bárki.

Online van egy ilyen önismereti teszt, ez is jó tanácsokat adhat esetleg ha megnézed:

[link]


Jobbulást!

2019. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezek enyhe depresszív tünetek is lehetnek - aminek tudod, hogy köze van ahhoz a bizonyos gyerekkori emlék(ek)hez ami elöl menekülsz. Sajnos nem úszod meg, hogy szembenéz vele, nem futhatsz egész életedben bármennyire is könnyű megoldás lenne.

A jó hír, hogy nem kell egyedül szembenézned vele, egy jó szakember rengeteget tud segíteni, hogy együtt küzdjetek meg a "démonjaiddal", mindenképpen keress fel egy pszichológust.

2019. szept. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sámán a legjobb megoldas, mivel en velem is szedettek bogyókat, de újra es újra kiújúl az az érzés, mintha vmi ulne a mellkasomon.Szokatlan remalmaim újra visszatérnek.
2019. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!