Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós lennék vagy mi q...

Depressziós lennék vagy mi q bajom? 14/l

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban mindig nagyon rossz kedvem van.Màr mindenből elegem van.A tovább tanulás,a családom,alig vannak igaz barátaim.Úgy érzem nagyon egyedül vagyok.Az önbizalmam is nagyon kevés.Mindig azzal cikiznek,hogy kicsi a mellem és túl vékony vagyok.És ezt leginkább pont az a srác mondja aki már nagyon régóta bejön es k* rosszul esik.Az önbizalmam màr tényleg a nullát súrolja.Az elmúlt egy kilóthétben màr fogytam 4 kilót.jelenleg 44 kiló vagyok és 164 centi.Vagdosom is magam.Én elmennék pszichologushoz de azt nem akarom,hogy a szülein megtudjàk a suliban meg nincs.Nem tudom,hogy mihez kezdjek magammal.Nem szeretek élni sem.

2014. jan. 21. 19:38
 1/7 A kérdező kommentje:
* az elmúlt egy hétben
2014. jan. 21. 19:39
 2/7 anonim válasza:
2%
Nem vagy depressziós, csak nagyon unatkozol.
2014. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem unalom üzeskepp csinálom.mint írtam nagyon kevés önbizalmam van,egyedül èrzem magam és ezt nem írtam le de a nagymam is most halt meg.Mostantol csak normàlis vàlaszokat várok.
2014. jan. 21. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mert meghalt valakid már mindjárt depressziós leszel?

[link]

2014. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából, aki nem élt át hasonlót, az nem tudja elképzelni, milyen ebben a korban depressziósnak lenni (ez a törölt hozzászólóknak szól). Én fiú vagyok, de nagyon vékony, és a te korodban ez engem is nagyon zavart. Magányos voltam, mert nem tudtam senkivel sem beszélgetni, mert egyszerűen nem jutott eszembe semmilyen téma. Emiatt nagyon egyedül éreztem magam, úgy éreztem, hogy senkit se érdeklek, senki se törődik velem. Mindenki azt hitte, hogy azért nem beszéltem, mert nem akartam, van, aki még ma sem hiszi el, hogy akarok, de nem tudok. Emiatt (is) aztán kevesebbet ettem, nem volt étvágyam, egy idő után életkedvem se nagyon, emiatt megint étvágyam nem volt. Ördögi kör. Igazából kétszer voltam igazán mélyponton 15 évesen, amikor azt hittem, hogy tényleg teszek magammal valami visszafordíthatatlant, de aztán valahogy nem került rá sor, én inkább passzív vagyok. A másik gond, amit már írtam, a soványság. Kaptam én is "hasznos tanácsokat", hogy hízzak meg és hasonlók, de senki sem tette a fáradságot, hogy elbeszélgessen velem (meg hát a tiniknek vannak titkaik). Szóval magamból kiindulva szerintem depressziós vagy, és mivel vagdosod magad, a legjobb lenne, ha beszélnél valakivel, akiben tényleg megbízol, mielőtt komolyabban ártasz magadnak, mert egyedül lehet, hogy nem fog menni. Attól ne félj, hogy a szüleid esetleg megtudják, biztosan segítenek, és úgy sokkal könnyebb lesz!


Kitartást, drukkolok! Van kiút a depresszióból :)

2014. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szia, en 15 eves lany vagyok es ugyanugy depresszios vagyok mint te:) a problemaink elegge masok, de a lenyeg ugyan az: a depresszio.

igazabol en csak annyit szeretnek mondani hogy ne hagyd hogy bantsanak (marmint lelkileg) es tudom hogy ezt igy k*vakonnyu mondani de hidd el hogy jobb lesz idovel. en szeplos vagyok alsoban nagyon sokat piszkaltak ezzel hogy "pottyos" meg hasonlo es eloszor nagyon fajt de aztan megtanultam nevetni rajta:D milyen vicces szo az hogy pottyos:D es miutan mar csak nevettem rajta mar nem is piszkaltak:) hiszen az ember azert piszkalja a masikat hogy a masiknak rossz legyen, de mi ertelme van a piszkalasnak ha a masikrol lepereg? szoval inkabb emeld fel a fejed es legy buszke az alakodra!:) en mostanaban elhiztam es probalok lefogyni dehat.. szoktak mondami hogy mindenkinek a sajatja a nem jo:)

na de fel a fejjel!:) a vagdosast pedig felejtsd el! az az igazi ordogi kor. hidd el nekem tudom, tudom hogy mennyire levezeti a feszultseget meg minden mert en is csinalom, de ha egyszer elkezded es ha egyszer tenyleg rakattansz akkor nagyon nehez leallni... en 3 eve csinalom, egyszer sikerult leallnom de "visszaestem" es azota is kuzdok ellene remenytelenul. es ha ugy gondolod hogy egyedul mar tenyleg nem tudsz megkuzdeni vele es nincs olyan baratod akiben megbizol es elmondod neki akkor pszichologus! ne huzd tovabb a dolgot mert csak rosszabb lesz es nehezebb lesz belole kiszallni. es amugy is most vagyunk fiatalok, most kell elnunk, nem szabad ilyen hulyeseggel elvesztegetnunk az idonket mint a depresszio..

"Ha nem vagy kész változtatni az életeden, nem lehet segíteni rajtad." (Hippokratész)

2014. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem ne vigyük be az erdőbe a kérdezőt. lazán is vehetné az egészet, de ahhoz óriási magabiztosság kell. gondoltál arra, hogy választasz egy hobbit? valamilyen örömforrást, ahol nem az alkatod a legfőbb tét? mert az alkat úgy van, hogy az emberek felének tetszik, a másik felének nem. igazából elég, ha egynek tetszik, a párodnak. Hogy miért veszi valaki a bátorságot, hogy egy adottság miatt megszóljon, hát csakis azért, mert még állati éretlen. Ez később meg fog szűnni a lányok, barátnők körében, ahogy felnősz. Hogy fiúként ezt teszi veled, az kritikán aluli, de az nem fog megszűnni, mert amelyik csak ezt látja, az nem hagyja ki, hogy föléd kerekedjen egy kis bunkósággal. Viszont kiváló iránytű arra, hogy megüti-e legalább a legalsó mércét az a srác.
2014. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!