Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néznek nagyon fiatalnak?...

Miért néznek nagyon fiatalnak? Hogyan tudnék felnőttesebben kinézni?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves lány leszek, de tegnap nagyon kínos volt amikor a patikus megkérdezte tőlem, hogy elmúltam e már 12?...

Csak mosolyogtam rajta de nem értem. Egyetemre járok és minden ember azt hiszi hogy most megyek 7. Osztályba...

Alapjáraton 156 cm vagyok, sajnos a genetikám olyan hogy B75-ös mellem van, szinte a legkisebb melltarto is nagy nekem.

Annak érdekében hogy annyinak tünjek amennyi vagyok, elkezdtem sminkelni is magam (1 vékony réteg alapozo, szempilla spirál, vékony szemtus meg natúr matt rúzs)

Komolyan még a hátizsákot is oldaltáskára cseréltem egy ideig de ugy se néztek idősebbnek.


Mit gondoltok miért van ez így? Valaki hasonló cipöben? Előny vagy hátrány számomra?



2019. szept. 18. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Te ilyen vagy, nem tudsz mit tenni. De örülj neki, más mit meg nem adna ha fiatalabbnak nézne ki.
2019. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ennek ink örülj. Hasonló vagyok, csak engem 16 évesnek néznek. Nagyon örülök neki. Most vicces, de később a javunkra válik. Addig is vedd poénnak!
2019. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igyekszek :D mert nem azzal van bajom hogy ennek 30 évesen mekkora előnye lesz, mert annak persze örülni fogok de kissé szarul esik hogy ennyire gyerekesnek tünök. Még ha azt mondja 16nak néz nézzen de 11nek :"D
2019. szept. 18. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

35 vagyok és nem örülök neki, hogy fiatalnak néznek.

3 évvel ezelőtt 12-nek nézett valami hü...e k, mindezt úgy, hogy két marha nagy bevásárlótáskával, magasarkúban jöttem hazafelé. Volt olyan, hogy valami ötvenes két házzal arrébb lakó beszólt, hogy manapság afiatalok k***ak öltöznek. Fekete irhakabát, kék farmer és fekete térdcsizma volt rajtam. Egyhén voltam kifestve, földszineket használok. Egyébként nem festem magam, pont azért kezdtem, hogy hátha öregyt, de nem.

Egyálatlán nem találom viccesnek.


És te sem fogod.

Kezdd el elképzelni, hogy senki és sehol nem fognak komolyan venni. Hivatalos ügyintézés néha megalázó lehet, ha anyukádat kérik, vagy azt hallgatod, de kis fiatal vagy.

Mindenki letegez majd, akkor is, ha dolgozol, sőt legjobb esetben is diákmunkásnak néznek majd. Most viccesnek találod, de akkor nem fogd, pláne ha rendszeres lesz az ilyen félreértés.


Párkacsolat se lesz könnyű.A korodbeliek nem fognak irántad érdeklődni, hisz túl fiatalnak néznek. Esetleg mutogathatod a személyidet, hogy mennyi vagy. Idősebbek max szexre akarnak, ha esetleg komolyabb lehetne, akkor a kinézeted miatt fogtok feszengeni. Hisz lehet csak 5 évvel idősebb a párod, de az apádnak nézik, beszólogatnak, megvetnek...stb

Annak sem fogsz örlüni, ha 15-20 évesek próbálkoznak majd, hisz te már idősebb avgy. Komolyabb dolgok fognak majd éredekelni, esetleg már családot akarnál.

2019. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ebben is van sok igazság. Párkapcsolattal jelenleg rendben vagyok nem kell aggódnom mivel párom van, 5 évvel idősebb és "szerencsére" 25 éves létére 16nak nézik.
2019. szept. 18. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is fiatalabbnak nézek ki a koromnál. De ba5zhatom, ha 60 évesen 50-nek néznek, mert így is csókolomot köszönnek a csajok. :-))
2019. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Connor MacLeod is fiatalabbnak nézett ki, de őt nem zavarta :)
2022. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!