Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miért ne kövessek...

Szerintetek miért ne kövessek el öngyilkosságot, ha akkora szégyen vagyok, hogy mindjárt harminc éves vagyok, de még mindig a szüleimmel élek?

Figyelt kérdés

Szerencsére a szülővárosomban kaptam munkahelyet, de nem fogok fizetni egy garast se az albérletre, mert túlárazott. Így viszont hallgattnom kell a szüleim állandó veszekedéseit...

Az érthető, hogy megbántom őket az öngyilkossággal, de ők nem bántanak meg engem a marhaságaikkal?

A szüleimnek köszönhetően megtanultam, hogy a párkapcsolatok, de kb minden kapcsolat egy rakat fos, úgy hogy én senkivel össze nem fogom kötni az életemet.


A szüleimnek mikor ezt a miért élek még veletek dolgot említettem, akkor azt mondták, hogy de más is él a szüleivel, még akkor is akik megházasodtak. (Szüleim falusiak, ezért mondták) Erre én rávágtam, hogy IGEN A LÚZEREK!


2019. okt. 2. 18:03
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar miért nem mész olyan helyre ami ad szállót? Akkor csak néha járnál haza.
2019. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Az a problémád, hogy a szüleiddel élsz, de ennek ellenére nem akarsz elköltözni. Akkor mit szeretnél? De kövess el öngyilkosságot, az nem old meg semmit. Viszont a helyzeteden csak te tudsz változtatni, felnőtt ember vagy. Költözz össze más emberekkel, úgy talán tudsz minden hónapban félrerkani, amíg a saját lábadra nem állsz.
2019. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De ne kövess* meg ne próbáld!!

Előző voltam

2019. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Támogatlak a gondolatodban, ennyi ésszel tényleg kár élned.
2019. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keress értelmet az életednek,valamit ami miatt érdemes élni.


Kövess valamit ami miatt jó élni

Filmet,sorozato

Focicsapatot

Zenekart

Politikát


Az a lényeg hogy lefoglald az agyad valamivel, akkor nem gondolkodsz azon hogy hol, kikkel vagy (tapasztalat)


Próbáld a szüleid túrára adni hogy mi a bajod csak felfogják.


Az a lényeg hogy mindíg van remény hogy jobb lesz a holnap.


Van aki meg az utcán él,na annál ez is jobb, mindíg a pozzitïv, jó dolgokra kell koncentrálni nem a hülyeségekre.


Na például a gyakori kérdésekre való irogatás már jó kiindulási pont afelé hogy jó dolgok is vannak az életbe.


Még csinálj lottót háthe gyersz.

2019. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
Arról nem beszélve hogy lakhatáson már m8n. 5 éve kellett volna gondolkozni. Szálóztál volna 3 évet az önerőre meglenne aztán vehettél volna valamit. Az összes létező verziót nem írom le de akár otthon lakva 30 évesen is lenni kellene már pénzednek.
2019. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól még elköltözhetsz, igaz ehhez olyan munkahely kell.

Én 25-30 év közt vagyok, de nekem kell állni a számlákat, ami fizetésem felét elviszi.


Ha nem akarsz albérletre költeni, három választás van:

1: szállóra menni

2: venni egy lakást/házat, részletre

3: minél kevesebbet otthon lenni, szinte aludni járni haza

2019. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább megöli magát, mint, h albérletre költsön?
2019. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!