Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek szánalmas ember...

Szerintetek szánalmas ember vagyok?

Figyelt kérdés
Régebben egyáltalán nem ment a csajozás és facebookon próbálkoztam. Volt,hogy egyszerre ráírtam vagy 30 csajra,azon az alapon,hogy ugyse válaszol csak néhány,17 éves voltam és 15 éveseket általában már fiatalnak tartottam,ha előfordult egy ilyen akkor mondtam,hogy bocs,meg minden,volt,azonban hogy 15 évesekre is ráírtam,de semmi perverz,csak simán ismerkedni akartam,egy rendes kapcsolatot,olyanokat irtam,hogy megismernélek pl.Azonban nem tudom,hogy mit gondolhattak rólam,volt akik érthető módon le is tiltottak. Undoritó embernek érzem most magam,természetesen már nem csinálok ilyesmiket és hihetetlenül bánom,ugy érzem magam mint egy perverz pedofil. Rendesen hányingerem van magamtól,szerintetek nagyon szánalmas,rossz ember vagyok? Volt olyan is hogy egy kedves 14 éves lánnyal ismerkedtem és ő is akart volna már valamit,én tartózkodtam,mert fiatal volt,de mégis beszélgettem vele,egy roncs vagyok. +ha még emlékeznek is rám...

2015. dec. 4. 15:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként soha nem írtam semmi perverzet...
2015. dec. 4. 15:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Megdugtad valamelyiket? Nem. Akkor mi az önmarcangolás oka? Semmi büntetendőt nem tettél.
2015. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az erőszak minden korosztálynak bűn.


Egyébként meg akkor büntet a törvény, ha 12 éven aluli lánnyal kerülsz szexuális kapcsoltba. 18 év alatt, ha a másik fél 12 és 14 év között van, nem számít semmilyen molesztálásnak az aktus, ha mindkettő fél akarja. Viszont ha 18 fölött vagy, az szexuális visszaélés. 14 év fölött pedig, bárki bárkivel járhat.

A pedofília lényege, hogy az éretlen korosztály vonz. És azért elítélendő, mert a gyerek még sem fizikailag, sem lelkileg több mint valószínű, hogy egy normális kapcsolatra sem érett (+ a normális kapcsolat nem a kihasználáson vagy zsaroláson alapszik).

Szóval egyáltalán nem vagy pedofil. Kevesebb olyan gyökér filmet nézzél, ahol a 4x és 2x éves kapcsolatot elítélik.

A "pedofíliáról" pedig annyit, hogy szerintem ott az a betegség, hogy valakinek nem tetszik az érett nem vagy fél tőle. Mert szexuálisan egy hotdogra is rá lehet hangolni magad. Csak ugye érző emberek vagyunk.

2015. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább azt rúgnám most tökön, aki beetette neked, hogy beteg vagy. Teljesen egészséges kapcsolat van egy 15 és 17 éves ember között. Az más kérdés, hogy családot tudnak-e alapítani.
2015. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha senkivel nem ismerkednél, akkor pedig nem lenne barátnőd soha. Tudom, hogy egyszerre nem szép dolog több helyre nyalni. De szerintem ez akkor nem lenne szép, ha valakivel már komoly kapcsolatod volna.

Tetszettek a lányok. Ez nem baj. Senkit nem használtál ki, nem aláztál meg.

2015. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is zavarónak tartanám önmagábavéve azt, hogy valaki egyszerre több helyre nyal, de ez inkább akkor lenne antipatikus, ha közben valakivel "sikerrel" járt volna a próbálkozás, és szívesen beszélgetne veled úgy, mint akin látod, hogy érdeklődik irántad.

Ha tényleg azért keresgélsz ennyire, mert szószerint senkitől sem kapsz pozitív visszajelzést, az még érthető:P

Ha viszont az van benned, hogy valaki viszonoz netán, de ok nélkül bizonytalan vagy, ezért keresgélsz tovább, hogy "biztos legyél", esetleg erre a másik csaj is rájön, azzal automatikusan őt is elbizonytalanítod, erre mondják, hogy aki két nyúlat kerget, egyet sem fog.:))

2015. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg véleményem szerint az ilyen bizonytalanság hülyeség, mert a másik fél is, ha megtalálja a megfelelőt, úgyanannyira szeretne kapcsolatot, mint te, és nem kivánna rajtad kívül semmi keresgélnivalót, ami elbizonytalanítaná.
2015. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!