Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én utálom azt amikor rám...

Csak én utálom azt amikor rám szólnak az iskolai folyóson, hogy menjek arrébb, hogy elférjenek a többiek? Nem csak rám szólnak, hanem rám is kiabálnak néha. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Hiszen nem értem rá, mert épp beszéltettem másokkal sokan voltak, és nem volt hely hogy beszéljek hozzá, és több felé nem bírok figyelni. 20/F

2019. okt. 10. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

"Csak én utálom azt amikor rám szólnak az iskolai folyóson, hogy menjek arrébb, hogy elférjenek a többiek? " Valószínűleg nem csak Te utálod, hanem más is.


"Nem csak rám szólnak, hanem rám is kiabálnak néha." Tudod milyen bosszantó, amikor sietnél valahova és átverekszed magad az embereken, mert pl néha két beszélgető diák foglal le egy egész folyosót? Én speckó azt gyűlöltem, amikor ot voltak a padok, a szétkek, de mindenki a LÉPCSŐRE ült le és, amikor már szóltam, hogy menjenek arrébb is csak ültek egy helyben és beszélgettek tovább.


"Miért van ez?" Mert nem volt hely, nem fértek el Tőled.

2019. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Azért szólnak rád, mert idióta módon elállod az egész utat.

Miért nem mentek olyan helyre beszélgetni ahol nem zavartok másokat a közlekedésben?

2019. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!