Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyünk, amikor nem...

Enkidu kérdése:

Mit tegyünk, amikor nem tudjuk, hogy mit tegyünk? Ha te látsz, tapasztalt, érzékelsz valamit, amiről tudod, hogy valós, de senki más ember azt ne látja, érzékeli, akkor kihez fordulj, mit csinálj?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé megkérdőjelezi annak a valaminek a valós mivoltát, ha én vagyok az egyetlen aki érzékeli, pedig logikusan más is érzékelhetné (ezalatt azt értem hogy nem csak az én fülemen van fülhallgató pl).
2019. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát zárt osztály
2019. okt. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2. hozzászólónak: nagyon humoros.
2019. okt. 15. 10:17
 4/4 A kérdező kommentje:
#1. hozzászólónak: köszönöm. Igen, alapesetben ez a statisztikai elvek miatt, persze igaz, de két észrevétel. 1. Platón barlag hasonlata. 2. Ha Jézus így gondolta volna, akkor nem tett volna csodákat, mert hát biztos ô téved, hiszen mindenki más mást gondolt a valóságról.
2019. okt. 15. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!