Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan, hogy egy ember nem...

Van olyan, hogy egy ember nem tud senki és semmi iránt érzelmeket táplálni vagy nem tud szeretni?

Figyelt kérdés

Nem tudok szeretni.. nincsenek érzéseim és már kezdek aggódni miatta..

anya külföldön él és évente 2-3 alkalommal látom, tesómmal nincs jó kapcsolatom évek óta nem is beszéltem vele és nem is érdekel, hogy mi van vele. Apámat lassan 20 éve nem láttam és ő sem nagyon tud meghatni, hogy mi lehet vele.. Barátnőmmel majdnem 8 éve vagyunk együtt de bármikor megcsalom szemrebbenés nélkül és valószínű, hogy csak a megszokás miatt vagyok vele együtt. Volt egy kutyám aki nem olyan régen meghalt mert már idős volt de velem nőtt fel és az ő halála sem hatott meg egyáltalán.. elkezdtem gondolkozni azon, hogy tudok én egyáltalán szeretni? 28f


2016. szept. 30. 07:08
 1/4 anonim válasza:
70%
Tudsz. Csak valamiért nem akarsz/mersz. Az én barátom ugyanilyen, cssk 10 évvel több nálad. Ahogy telnek az évek, egyre szentimentálisabb, egyre többször elérzékenyül. Holott alapvetően egy érzéketlen tuskónak tűnik. De komoly traumák éeték gyerekkorában, azért ilyen. Valami biztosan történt nálad is. Talán nem is olyan egetrengetően nagy dolog, de ezt váltotta ki belőled. Ha akarsz, van moďja hogy utánajárj, felszabadulj, és utána könnyebb lesz szabadjára engedni az érzéseidet. Ha van erre igényed. Mert az én barátomnak nincs. Ő jól érzi magát így.
2016. szept. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Lehet hogy szociopata vagy aki csak felszines tanult érzelmekre képes. Nem veregetnélek vállon, bár lehet hogy tényleg trauma ért ,de ezt csak te tudhatod. Attol mèg lehetne segítséget kérbi pszichologus stb. Viszont az is lehet hogy nem ért semmi és szimplán retardált vagy. Èn ismerek olyat akinek olyan alapvető érzelmei sincsenek mint egy állatnak. Szòval ha szemrebbenés nélkül csalod a másikat stb akkor maradj inkább egyedül,kerüld a normális embereket ha nem vagy képes szakember segítségét kérni, vagy keress egy másik retard egyént aki veled is megcsinálhatja ezt.
2016. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"már kezdek aggódni miatta.. "

Ezzel jól válaszoltál magadnak.

Én sem tudok szeretni, és érezni is nagyon keveset, de engem nem is érdekel ez. Ha akarsz még erről beszélni írj privátban.

2016. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

S ilyen embereknek van barátnője+félreb.


Érzel:bűntudat.

2016. okt. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!