Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, hogy boszorkány vagyok?

Esthie kérdése:

Lehet, hogy boszorkány vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régebben is történtek velem furcsa dolgok, de mostanában egyre több ilyen van.


Múltkor például hallottam a fejemben egy dalt, amit egy barátnőm dúdolt, úgy, hogy előtte még egyszer sem hallottam.

Régen mikor kisebb voltam, nagyon tudatosan tudtam álmodni, és többször is sikerült mások álmába "belemásznom" és olyankor ugyanazt álmodtuk az illetővel (egy idő óta már valahogy nem sikerül, nem tudok már úgy koncentrálni, pedig jó volt :( )

Egyre többször van velem (hosszú idő után újra), hogy mások gondolatát érzem.

Hülyén hangzik, de mióta a szüleim válása óta fény derült számomra sok múltbéli dologra, valahogy úgy érzem, az anyukám és a mamám is boszorkány. Az aurája is valamiért mindig sötét anyának.

Mikor meglátok egy feketemacskát (nem vagyok babonás) mindig vagy valamit belémkarmol, vagy mikor követem, hirtelen változik az időjárás.


Ha valaki ért a témához, és tudna segíteni, annak örülnék, főleg, hogy mindig is hittem a boszorkányokban.



2019. okt. 28. 17:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz kategóriában írtam. :/
2019. okt. 28. 17:09
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehetséges. Én ismertem egy boszorkányt. Csúnya,hegyes orra volt. A bosziknak olyan az orruk. Lehetséges hogy az otthoni seprűjével repült össze vissza😂
2019. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
ezt úgy hívják, hogy elmebaj, menj pszichiátriára
2019. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Megátkozott a fekete mágiájával. Azóta csak rossz az életem 😢
2019. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
41%
Nem vagy az.de hazudsz mint a vízfolyás:)
2019. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pedig nem hazudok :((
2019. okt. 28. 17:33
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Az vagy aminek hiszed magad.. Engem nem érdekel
2019. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Bizonygasd csak másoknak hogy különleges vagy hátha elismerik neked szóval te is elhiszed magadról.
2019. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
70%
hány éves vagy?
2019. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
70%
Úgy érzem a vámpír naplókat korhatárossá kéne tenni... Egy csomó elemet onnan vettél ki. xd
2019. okt. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!