Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Mit csináljak, ha úgy érzem, elátkozott egy ellenségem?

Figyelt kérdés
Bevallotta már másoknak, hogy van egy nagy boszorkánykönyve ami anyáról lányra száll, és tud jósólni, átkozni is. Hogy tudnám megállítani, hogy ne jósoljon rólam, esetleg átkot levenni, vagy átrakni rá?

2019. szept. 25. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Semmit mivel ilyen nem létezik. Ne aggódj nem fog történni semmi meglátod majd te is
2019. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Az indokolatlan átok mindig visszaszáll a kibocsátója fejére - százszorosan. Ez ellen egyet lehet tenni: nem kell átkozódni.
2019. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvass sok könyvet, tanulj és legyél nyitott a világra. Az életed hirtelen meg fog javulni.
2019. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megtanulod megvédeni magad az ilyesmik ellen semmi bajod nem lesz. Ja és ne mérgeld fel fölöslegesen a csajt ;D
2019. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Abszolút működik. Vegyél több védelmi szimbólumot. Allah szeme vagy Fatima keze. Kérd Istent hogy szedje le rólad az átkot és védjen meg. Imádkozz napi szinten. Ezzel kiépíted a védelmedet. Én szimbólumot használok meg meditálni. Azóta jobban mennek a dolgok. Sokkal. Visszaszálni Visszaszáll rá. De ettől még energetikai akadályt rak eléd. Töröld le facedról. Ne tudjon rólad semmit. Senkinek ne mondj semmit amit akarsz az életedben. Sok az irigy ebben a népben még aki barátnak mutatja magát meg szerető szülőnek. De titkon az ember vesztét akarják. Nekem a rokonaim kívánják a jókat mert irigyek. Senkinek ne mondj semmit. De akár ha van otthon kis tükröd mond rá hogy"ez a tükör tükrözze vissza rád és fordítsa vissza rád az összes átkot amit rám küldesz"ettől függetlenül szereznék védőszimbólumot és idónként kérnék tisztítást

Én szívtam mint állat átkok miatt. Ehhez nem kell boszorkánynak lenni hogy vki megátkozzon. Nekem elegek voltak hogy voltak irigyeim.negatív energia. Az ilyen nem annak örül ha neked jól megy

2019. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon jól leírtad. Szimpatikus a gondolkodásod! 👍
2019. okt. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szexszimbólumot kell a homlokodra festeni és akkor lepereg az átok.
2020. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!