Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már függőségnek számít?

Ez már függőségnek számít?

Figyelt kérdés
Van egy könyv (több kötetből áll) és folyton újra olvasom érzelmesebben, és minden egyes alkalommal jobban megértem! Ha kell sírok a szereplőkkel együtt, ha kell nevetek! Sajnos nem igazi könyvből hanem pdf-ről olvasom, és a könyveket kértem karácsonyra! Egy mellékkötetje már megvan könyvben! Anyukámék kérdezték minek, ha már kiolvastam?! Azért mert könyvből sokkal jobb olvasni!!! A kérdés az lenne, hogy én most függő lettem? Most olvasom harmadjára újra, persze mindig kis idő elteltével kezdem újra! Mikor elsőnek olvastam, volt hogy egy egész napot nem aludtam, csak olvastam! Suliidő volt és csak mondom elsírtam magam csak úgy! Normális válaszokat kérlek! És ha kell kifejtem bővebben!
2019. okt. 29. 22:20
 1/1 Flagstaff ***** válasza:

1) Melyik ez a könyv?

2) Miért baj, ha "függővé" válsz egy könyvtől? Szerintem ez tök normális, én is rendszeresen újraolvasom a kedvenc könyveimet.

2019. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!