Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek túl "humán" vagy...

Szerintetek túl "humán" vagy "művész" vagyok?

Figyelt kérdés
Reál suliba járok, és rám aggatták ezt a jelzőt. Szeretek komoly filmeket nézni, néha azokat olvasni (de általában fantasyt szoktam), és a zenei ízlésem is más, mint a korosztályom (magyar alter, külföldiből sem a pop). Ezen kívül szeretek vitázni érdekes témákról, és szeretem a magyar órákat. De közben a matekot is ugyanúgy szeretem. Azzal szeretnék foglalkozni a jövőben. És ne értsetek félre, nem vagyok az a típus, aki csak művészfilmek re képes eljárni, és esténként verseket olvasgat. Sőt. Szerintem csak kicsit felnőttebb vagyok, mint a korosztályom és megvan a véleményem a dolgokról. De lehet, hogy ez nem így van, és kissé le kellene "szállnom a Földre". Szerintetek?

2019. nov. 3. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges az ilyesmin rágódni. Gimis vagy, mi? Csak a gimis korosztály akad fenn az ilyen hülyeségeken.
2019. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen rendben van ez.
2019. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tisztázzunk: művész az, aki alkot.
2019. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!